Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

Registrované týmy do nové AFL 2018/2019

Celkový počet registrovaných týmu je: 53

Tým Vedoucí Web Město VS

AFL Classic (4+1)

1 Véňové Matyáš Hemer Brno20180203
2 FBK Mustang Brno Marcel Mirvald Brno20180201
3 Black Snipers Ladislav Tměj Brno20180110
4 Hattrick Brno Lukáš Koutnik Brno20180171
5 FBC SeaComp Antonín Hruškovský seacomp.cz/Brno20180202
6 Outsiders Ondřej Výborný Brno2018028
7 Vášprostor floorball team Igor Škapa www.vpteam.czBrno2018012
8 FbK Patrioti Rosice Marek Fukan Brno20180184
9 Fbc Panthers Pohořelice MIchal Šebrle Brno2018022
10 Sexy bonbonky Tomáš Vlach Brno20180185
11 TJ Sokol Neslovice Ondřej Hošek Brno20180125
12 FBC Sádla Jihlava Jan Havlíček Brno20180172
13 Royal Gigolos fbc Pavel Hofbrucker Brno2018058
14 Avengers Prostějov Jan Karásek Brno20180187
15 TJ Sokol Česká Roman Kocourek Brno2018096
16 RON Software Pavel Bezrouk www.ron.czBrno20180113
17 FBC Luckers Michal Košíček www.fbc-luckers.euSpolečné20180100
18 FBC Atlas OnePR Pavel Dohnal Brno20180153
19 Mickey´s Team Martin Holeček www.mickeyteam.blog.czBrno2018024
20 F.K. TROOPERS Moravany Stanislav Langášek http://www.fktroopers.cz/Brno20180138
21 Florbal Lomnice Jan Soukup www.florballomnice.czBrno20180111
22 United Bakeries Florbal Team Peter Držík Brno20180200
23 Fbc Falcons Židenice Tomáš Bělka Brno20180149
24 SHM Klub Újezd u Brna Bohdan Hladký shmujezd-florbal.webnode.cz/Brno20180126
25 Pretorians Ždánice Tomáš Plachý http://www.florbal-zdanice.cz/Brno20180186
26 Rozdáváme Radost Pavla Buráňová Brno20180120
27 RedBlack Jiri Zamecnik florbal.com teamBrno2018041
28 Fbc Salesko Vítězslav Fianta Brno2018043
29 Slonokobra Zdeněk Zvědělík www.facebook.com/slonokobra?fref=tsBrno20180118
30 Gladiators Ondřej Novák Brno20180183
31 FbC Dohoda Brno Ladislav Hamerský fbcdohoda.webnode.czBrno2018048
32 Sokol Syrovice Pavel Hübner Brno2018054
33 Skurut Hai Denis Ligas www.skuruthai.cz/Brno20180195
34 Téměř poloprofesionálové (TPP) Tomáš Linhart Brno2018069
35 Orel Koryčany Tomáš Bednařík https://www.facebook.com/Orel-Koryčany-865516426945596/Brno20180196
36 Zbojníci komín Petr Pichler Brno2018026
37 Ham&Axe Jan Kapoun www.pornhub.comBrno20180197
38 Jäger Team Ivančice 2017 Martin Čermák Brno20180180
39 Flamingos Brno Pavel Roháček www.flamingos.banda.czBrno2018020
40 Fbc Sokol Padochov Lukáš Adam fbcpadochov.webnode.czBrno20180147
41 FBK Predators Kunštát Pavel Pernica fbkpredators.webnode.cz/Brno2018017
42 Fbc Čechie Zastávka Martin Hetflajš fbczastavka.webnode.czBrno20180188
43 Extraloosers Jakub Kutil Brno20180128
44 IBK Notorics Petr Augustin Brno20180193
45 Ho Či Minovo Komando Tomáš Kadlc Brno20180115
46 Fbc Lev Blažovice Libor Paulík Brno20180123
47 VF Sport Team Černá Hora Martin Menoušek Brno20180189
48 Děda Gulliver Pavel Sláma www.gulls.czBrno20180198
49 Amici Brno Jan Oliva www.amici.czBrno20180132
50 TJ Spartak Velká Bíteš, z.s. Ladislav Podlaha Brno20180170
51 FBC Huston Libor Böhm Brno20180181
52 Fbc Staré Bělidlo Jan Smetana Brno20180199
53 Orel Ochoz Jan Vaculík Brno2018070

Celkový počet registrovaných týmu je: 53

Copyright © 2009 - 2018 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS