Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

Registrované týmy do nové AFL 2018/2019

Celkový počet registrovaných týmu je: 55

Tým Vedoucí Web Město VS

AFL Classic (4+1)

1 IBK Notorics Petr Augustin Brno20180193
2 Ho Či Minovo Komando Radek Příkrý Brno20180115
3 Fbc Lev Blažovice Libor Paulík Brno20180123
4 VF Sport Team Černá Hora Martin Menoušek Brno20180189
5 Děda Gulliver Pavel Sláma www.gulls.czBrno20180198
6 Amici Brno Jan Oliva www.amici.czBrno20180132
7 TJ Spartak Velká Bíteš, z.s. Ladislav Podlaha Brno20180170
8 FBC Huston Libor Böhm Brno20180181
9 Fbc Staré Bělidlo Jan Smetana Brno20180199
10 Orel Ochoz Jan Vaculík Brno2018070
11 FBC Sádla Jihlava Jan Havlíček Brno20180172
12 Royal Gigolos fbc Pavel Hofbrucker Brno2018058
13 Avengers Prostějov Jan Karásek Brno20180187
14 TJ Sokol Česká Roman Kocourek Brno2018096
15 RON Software Pavel Bezrouk www.ron.czBrno20180113
16 FBC Luckers Michal Košíček www.fbc-luckers.euSpolečné20180100
17 FBC Atlas Floorballpoint Pavel Dohnal Brno20180153
18 Mickey´s Team Martin Holeček www.mickeyteam.blog.czBrno2018024
19 F.K. TROOPERS Moravany Stanislav Langášek http://www.fktroopers.cz/Brno20180138
20 Florbal Lomnice Jan Soukup www.florballomnice.czBrno20180111
21 United Bakeries Florbal Team Peter Držík Brno20180200
22 Fbc Falcons Židenice Tomáš Bělka Brno20180149
23 SHM Klub Újezd u Brna Bohdan Hladký shmujezd-florbal.webnode.cz/Brno20180126
24 Pretorians Ždánice Tomáš Plachý http://www.florbal-zdanice.cz/Brno20180186
25 Rozdáváme Radost Pavla Buráňová Brno20180120
26 RedBlack Jiri Zamecnik florbal.com teamBrno2018041
27 Fbc Salesko Vítězslav Fianta Brno2018043
28 Slonokobra Zdeněk Zvědělík www.facebook.com/slonokobra?fref=tsBrno20180118
29 Gladiators Ondřej Novák Brno20180183
30 FbC Dohoda Brno Ladislav Hamerský fbcdohoda.webnode.czBrno2018048
31 Sokol Syrovice Pavel Hübner Brno2018054
32 Skurut Hai Denis Ligas www.skuruthai.cz/Brno20180195
33 Téměř poloprofesionálové (TPP) Tomáš Linhart Brno2018069
34 Orel Koryčany Tomáš Bednařík https://www.facebook.com/Orel-Koryčany-865516426945596/Brno20180196
35 Zbojníci komín Petr Pichler Brno2018026
36 Ham&Axe Jan Kapoun www.pornhub.comBrno20180197
37 Jäger Team Ivančice 2017 Martin Čermák Brno20180180
38 Flamingos Brno Pavel Roháček www.flamingos.banda.czBrno2018020
39 Fbc Sokol Padochov Lukáš Adam fbcpadochov.webnode.czBrno20180147
40 FBK Predators Kunštát Pavel Pernica fbkpredators.webnode.cz/Brno2018017
41 Fbc Čechie Zastávka Martin Hetflajš fbczastavka.webnode.czBrno20180188
42 Extraloosers Jakub Kutil Brno20180128
43 FBK Mustang Brno Radek Zischka Brno20180201
44 Black Snipers Ladislav Tměj Brno20180110
45 Hattrick Brno Lukáš Koutnik Brno20180171
46 FBC SeaComp Antonín Hruškovský seacomp.cz/Brno20180202
47 Outsiders Ondřej Výborný Brno2018028
48 Vášprostor floorball team Igor Škapa www.vpteam.czBrno2018012
49 FbK Patrioti Rosice Marek Fukan Brno20180184
50 Fbc Panthers Pohořelice MIchal Šebrle Brno2018022
51 Sexy bonbonky Tomáš Vlach Brno20180185
52 TJ Sokol Neslovice Ondřej Hošek Brno20180125
53 Véňové Matyáš Hemer Brno20180203
54 dddd dddd d dBrno20180204
55 ddddd dd dd dBrno20180205

Celkový počet registrovaných týmu je: 55

Copyright © 2009 - 2019 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS