Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

Registrované týmy do nové AFL 2018/2019

Celkový počet registrovaných týmu je: 53

Tým Vedoucí Web Město VS

AFL Classic (4+1)

1 FBC Sádla Jihlava Jan Havlíček Brno20180172
2 Royal Gigolos fbc Pavel Hofbrucker Brno2018058
3 Avengers Prostějov Jan Karásek Brno20180187
4 TJ Sokol Česká Roman Kocourek Brno2018096
5 RON Software Pavel Bezrouk www.ron.czBrno20180113
6 FBC Luckers Michal Košíček www.fbc-luckers.euSpolečné20180100
7 FBC Atlas Floorballpoint Pavel Dohnal Brno20180153
8 Mickey´s Team Martin Holeček www.mickeyteam.blog.czBrno2018024
9 F.K. TROOPERS Moravany Stanislav Langášek http://www.fktroopers.cz/Brno20180138
10 Florbal Lomnice Jan Soukup www.florballomnice.czBrno20180111
11 United Bakeries Florbal Team Peter Držík Brno20180200
12 Fbc Falcons Židenice Tomáš Bělka Brno20180149
13 SHM Klub Újezd u Brna Bohdan Hladký shmujezd-florbal.webnode.cz/Brno20180126
14 Pretorians Ždánice Tomáš Plachý http://www.florbal-zdanice.cz/Brno20180186
15 Rozdáváme Radost Pavla Buráňová Brno20180120
16 RedBlack Jiri Zamecnik florbal.com teamBrno2018041
17 Fbc Salesko Vítězslav Fianta Brno2018043
18 Slonokobra Zdeněk Zvědělík www.facebook.com/slonokobra?fref=tsBrno20180118
19 Gladiators Ondřej Novák Brno20180183
20 FbC Dohoda Brno Ladislav Hamerský fbcdohoda.webnode.czBrno2018048
21 Sokol Syrovice Pavel Hübner Brno2018054
22 Skurut Hai Denis Ligas www.skuruthai.cz/Brno20180195
23 Téměř poloprofesionálové (TPP) Tomáš Linhart Brno2018069
24 Orel Koryčany Tomáš Bednařík https://www.facebook.com/Orel-Koryčany-865516426945596/Brno20180196
25 Zbojníci komín Petr Pichler Brno2018026
26 Ham&Axe Jan Kapoun www.pornhub.comBrno20180197
27 Jäger Team Ivančice 2017 Martin Čermák Brno20180180
28 Flamingos Brno Pavel Roháček www.flamingos.banda.czBrno2018020
29 Fbc Sokol Padochov Lukáš Adam fbcpadochov.webnode.czBrno20180147
30 FBK Predators Kunštát Pavel Pernica fbkpredators.webnode.cz/Brno2018017
31 Fbc Čechie Zastávka Martin Hetflajš fbczastavka.webnode.czBrno20180188
32 Extraloosers Jakub Kutil Brno20180128
33 IBK Notorics Petr Augustin Brno20180193
34 Ho Či Minovo Komando Tomáš Kadlc Brno20180115
35 Fbc Lev Blažovice Libor Paulík Brno20180123
36 VF Sport Team Černá Hora Martin Menoušek Brno20180189
37 Děda Gulliver Pavel Sláma www.gulls.czBrno20180198
38 Amici Brno Jan Oliva www.amici.czBrno20180132
39 TJ Spartak Velká Bíteš, z.s. Ladislav Podlaha Brno20180170
40 FBC Huston Libor Böhm Brno20180181
41 Fbc Staré Bělidlo Jan Smetana Brno20180199
42 Orel Ochoz Jan Vaculík Brno2018070
43 FBK Mustang Brno Radek Zischka Brno20180201
44 Black Snipers Ladislav Tměj Brno20180110
45 Hattrick Brno Lukáš Koutnik Brno20180171
46 FBC SeaComp Antonín Hruškovský seacomp.cz/Brno20180202
47 Outsiders Ondřej Výborný Brno2018028
48 Vášprostor floorball team Igor Škapa www.vpteam.czBrno2018012
49 FbK Patrioti Rosice Marek Fukan Brno20180184
50 Fbc Panthers Pohořelice MIchal Šebrle Brno2018022
51 Sexy bonbonky Tomáš Vlach Brno20180185
52 TJ Sokol Neslovice Ondřej Hošek Brno20180125
53 Véňové Matyáš Hemer Brno20180203

Celkový počet registrovaných týmu je: 53

Copyright © 2009 - 2018 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS