Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

Registrované týmy do nové AFL 2019/2020

Celkový počet registrovaných týmu je: 50

Tým Vedoucí Web Město VS

AFL Classic (4+1)

1 FBC Atlas Floorballpoint Pavel Dohnal Brno20190153
2 SHM Klub Újezd u Brna Bohdan Hladký shmujezd-florbal.webnode.cz/Brno20190126
3 FBK Traktoři Reunited David Fojt Brno20190211
4 Ho Či Minovo Komando Radek Příkrý Brno20190115
5 Hattrick Brno Lukáš Koutnik Brno20190171
6 FBK Divočáci Rousínov Dominik Růžička Brno20190150
7 Royal Gigolos fbc Pavel Hofbrucker Brno2019058
8 Outsiders Ondřej Výborný Brno2019028
9 Fbc Staré Bělidlo Jan Smetana Brno20190199
10 Extraloosers Jakub Kutil Brno20190128
11 Ham&Axe Jan Kapoun www.hifibrno.czBrno20190197
12 FBC Huston Libor Böhm Brno20190181
13 Jäger Team Ivančice 2017 Martin Čermák Brno20190180
14 Slonokobra Zdeněk Zvědělík www.facebook.com/slonokobra?fref=tsBrno20190118
15 Děda Gulliver Pavel Sláma www.gulls.czBrno20190198
16 FBK Mustang Brno Radek Zischka Brno20190201
17 Fbc Sokol Padochov Lukáš Adam fbcpadochov.webnode.czBrno20190147
18 Fbc Falcons Židenice Tomáš Bělka Brno20190149
19 Gladiators Ondřej Novák Brno20190183
20 FBK Predators Kunštát Pavel Pernica fbkpredators.webnode.cz/Brno2019017
21 TJ Spartak Velká Bíteš, z.s. Ladislav Podlaha Brno20190170
22 FBK Sokol Jedovnice Vít Šebela Brno20190208
23 Fbc Lev Blažovice Libor Paulík Brno20190123
24 Vášprostor floorball team Igor Škapa www.vpteam.czBrno2019012
25 Fbc Salesko Vítězslav Fianta Brno2019043
26 United Bakeries Florbal Team Peter Držík Brno20190200
27 RON Software Pavel Bezrouk www.ron.czBrno20190113
28 Sokol Syrovice Pavel Hübner Brno2019054
29 Rozdáváme Radost Pavla Buráňová Brno20190120
30 TJ Sokol Česká Roman Kocourek Brno2019096
31 Orel Ochoz Jan Vaculík Brno2019070
32 Téměř poloprofesionálové (TPP) Tomáš Linhart Brno2019069
33 Shooters Beta Ondřej Porwisz www.facebook.com/ShootersBeta/Brno20190209
34 Mickey´s Team Martin Holeček www.mickeyteam.blog.czBrno2019024
35 FbC Dohoda Brno Ladislav Hamerský fbcdohoda.webnode.czBrno2019048
36 Flamingos Brno Pavel Roháček www.flamingos.banda.czBrno2019020
37 F.K. TROOPERS Moravany Stanislav Langášek www.fktroopers.cz/Brno20190138
38 Black Snipers Ladislav Tměj Brno20190110
39 FbK Patrioti Rosice Marek Fukan Brno20190184
40 Sexy bonbonky Tomáš Vlach Brno20190185
41 Zbojníci komín Petr Pichler Brno2019026
42 Amici Brno Jan Oliva www.amici.czBrno20190132
43 SČF Jakub Pouchlý Brno20190210
44 Jung Boys Schimitz Ivo Kostelecký Brno20190207
45 Košér Tomáš Knotek Brno2019029
46 FBC Luckers Michal Košíček www.fbc-luckers.euSpolečné20190100
47 Pretorians Ždánice Tomáš Plachý www.florbal-zdanice.cz/Brno20190186
48 Skurut Hai Denis Ligas www.skuruthai.cz/Brno20190195
49 FBC Sádla Jihlava Jan Havlíček Brno20190172
50 RedBlack Lukáš Novák florbal.com teamBrno2019041

Celkový počet registrovaných týmu je: 50

Copyright © 2009 - 2019 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS