Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

Registrované týmy do nové AFL 2018/2019

Celkový počet registrovaných týmu je: 52

Tým Vedoucí Web Město VS

AFL Classic (4+1)

1 FBK Mustang Brno Marcel Mirvald Brno20180201
2 Black Snipers Ladislav Tměj Brno20180110
3 Hattrick Brno Lukáš Koutnik Brno20180171
4 FBC SeaComp Antonín Hruškovský seacomp.cz/Brno20180202
5 Outsiders Ondřej Výborný Brno2018028
6 Vášprostor floorball team Igor Škapa www.vpteam.czBrno2018012
7 FbK Patrioti Rosice Marek Fukan Brno20180184
8 Joker Team Pohořelice MIchal Šebrle Brno2018022
9 Sexy bonbonky Tomáš Vlach Brno20180185
10 TJ Sokol Neslovice Ondřej Hošek Brno20180125
11 Jäger Team Ivančice 2017 Martin Čermák Brno20180180
12 Flamingos Brno Pavel Roháček www.flamingos.banda.czBrno2018020
13 Fbc Sokol Padochov Lukáš Adam fbcpadochov.webnode.czBrno20180147
14 FBK Predators Kunštát Pavel Pernica fbkpredators.webnode.cz/Brno2018017
15 Fbc Čechie Zastávka Martin Hetflajš fbczastavka.webnode.czBrno20180188
16 Extraloosers Jakub Kutil Brno20180128
17 IBK Notorics Petr Augustin Brno20180193
18 Ho Či Minovo Komando Tomáš Kadlc Brno20180115
19 Fbc Lev Blažovice Libor Paulík Brno20180123
20 VF Sport Team Černá Hora Martin Menoušek Brno20180189
21 Děda Gulliver Pavel Sláma www.gulls.czBrno20180198
22 Amici Brno Jan Oliva www.amici.czBrno20180132
23 TJ Spartak Velká Bíteš, z.s. Ladislav Podlaha Brno20180170
24 FBC Huston Libor Böhm Brno20180181
25 Fbc Staré Bělidlo Jan Smetana Brno20180199
26 Orel Ochoz Jan Vaculík Brno2018070
27 FBC Sádla Jihlava Jan Havlíček Brno20180172
28 Royal Gigolos fbc Pavel Hofbrucker Brno2018058
29 Avengers Prostějov Jan Karásek Brno20180187
30 TJ Sokol Česká Roman Kocourek Brno2018096
31 RON Software Pavel Bezrouk www.ron.czBrno20180113
32 FBC Luckers Michal Košíček www.fbc-luckers.euSpolečné20180100
33 FBC Atlas OnePR Pavel Dohnal Brno20180153
34 Mickey´s Team Martin Holeček www.mickeyteam.blog.czBrno2018024
35 F.K. TROOPERS Moravany Stanislav Langášek http://www.fktroopers.cz/Brno20180138
36 Florbal Lomnice Jan Soukup www.florballomnice.czBrno20180111
37 United Bakeries Florbal Team Peter Držík Brno20180200
38 Fbc Falcons Židenice Tomáš Bělka Brno20180149
39 SHM Klub Újezd u Brna Bohdan Hladký shmujezd-florbal.webnode.cz/Brno20180126
40 Pretorians Ždánice Martin Valášek http://www.florbal-zdanice.cz/Brno20180186
41 Rozdáváme Radost Pavla Buráňová Brno20180120
42 RedBlack Jiri Zamecnik florbal.com teamBrno2018041
43 Fbc Salesko Vítězslav Fianta Brno2018043
44 Slonokobra Zdeněk Zvědělík www.facebook.com/slonokobra?fref=tsBrno20180118
45 Gladiators Ondřej Novák Brno20180183
46 FbC Dohoda Brno Ladislav Hamerský fbcdohoda.webnode.czBrno2018048
47 Sokol Syrovice Pavel Hübner Brno2018054
48 Skurut Hai Denis Ligas www.skuruthai.cz/Brno20180195
49 Téměř poloprofesionálové (TPP) Tomáš Linhart Brno2018069
50 Orel Koryčany Tomáš Bednařík https://www.facebook.com/Orel-Koryčany-865516426945596/Brno20180196
51 Zbojníci komín Petr Pichler Brno2018026
52 Ham&Axe Jan Kapoun Brno20180197

Celkový počet registrovaných týmu je: 52

Copyright © 2009 - 2018 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS