Kapitán/vedoucí týmu: | Marek Lengál (+420608868785, marek.lengal@icloud.com) |
www: | |
Tým hraje ligu: | C.liga |
Počet odehraných zápasu: | 23 |
Celkový počet hráčů: | 20 |
Průměrný věk hráčů: | 31.8 |
Celkový počet vstřelených branek: | 113 |
Celkový počet obdržených branek: | 74 |
1.turnaj | 2.turnaj | 3.turnaj | 4.turnaj | 5.turnaj | 6.turnaj | 7.turnaj | 8.turnaj | 9.turnaj | 10.turnaj | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 bodů | 9 bodů | 5 bodů | 5 bodů | 6 bodů | 0 bodů | 7 bodů | 6 bodů | 5 bodů | 0 bodů | 46 bodů |
P. | Jméno | Gól | Asist. | Body | Body/zápas | Vyl. | Čk 1/2/3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin Čížek (17) Kmenový hřáč | 32 | 21 | 53 | 2.65 | 2 | 0/0/0 |
2 | Lukáš Ručka (49) Kmenový hřáč | 28 | 14 | 42 | 2.1 | 2 | 0/0/0 |
3 | Martin Slovák (55) Kmenový hřáč | 11 | 5 | 16 | 0.89 | 0 | 0/0/0 |
4 | Tomáš Halada (16) Kmenový hřáč | 6 | 10 | 16 | 0.7 | 1 | 0/0/0 |
5 | Filip Šindelka (91) Hostujicí hráč | 7 | 7 | 14 | 0.88 | 0 | 0/0/0 |
6 | Jan Holík (9) Kmenový hřáč | 3 | 9 | 12 | 0.52 | 2 | 0/0/0 |
7 | Marek Lengál (51) Kmenový hřáč | 2 | 10 | 12 | 0.6 | 1 | 0/0/0 |
8 | Těšík Filip (47) Hostujicí hráč | 7 | 3 | 10 | 1.25 | 0 | 0/0/0 |
9 | Tomáš Doležal (8) Kmenový hřáč | 7 | 3 | 10 | 0.56 | 1 | 0/0/0 |
10 | Petr Kadlčík (97) Kmenový hřáč | 4 | 1 | 5 | 0.63 | 0 | 0/0/0 |
11 | Jan Enderes (13) Kmenový hřáč | 4 | 0 | 4 | 0.5 | 0 | 0/0/0 |
12 | Patrik Lenfeld (33) Kmenový hřáč | 0 | 4 | 4 | 0.17 | 0 | 0/0/0 |
13 | Daniel Smišovský (21) Kmenový hřáč | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0/0/0 |
14 | Iveta Pešková (10) Kmenový hřáč | 0 | 1 | 1 | 0.17 | 0 | 0/0/0 |
15 | Zdeněk Zvědělík (99) Kmenový hřáč | 0 | 1 | 1 | 0.13 | 0 | 0/0/0 |
16 | Michal Dvořák (29) Hostujicí hráč | 0 | 1 | 1 | 0.1 | 0 | 0/0/0 |
17 | Michael Gřes (12) Kmenový hřáč | 0 | 1 | 1 | 0.05 | 0 | 0/0/0 |
18 | Lukáš Vondroušek (37) Kmenový hřáč | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0/0 |
19 | Kryštof Severa (27) Kmenový hřáč | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0/0 |
19 | - | 113 | 92 | 205 | - | 9 | 0/0/0 |
Základní část | |||
---|---|---|---|
16.09.2023 - Sobota - 16:15 | Alpa boys vs Pretorians Ždánice | 0 : 6 | |
16.09.2023 - Sobota - 18:30 | Fbc Falcons Židenice vs Alpa boys | 3 : 2 | |
16.09.2023 - Sobota - 20:45 | Alpa boys vs WEPEENACHI | 6 : 3 | |
07.10.2023 - Sobota - 14:45 | FBC Luckers vs Alpa boys | 0 : 5 | |
07.10.2023 - Sobota - 16:15 | Třebíčští čumáčci vs Alpa boys | 2 : 9 | |
07.10.2023 - Sobota - 17:45 | Alpa boys vs Orel Starý Lískovec | 5 : 1 | |
04.11.2023 - Sobota - 10:15 | Alpa boys vs TJ Spartak Slavíkovice | 7 : 2 | |
04.11.2023 - Sobota - 08:00 | Mix JMK vs Alpa boys | 5 : 6 (P) | |
02.12.2023 - Sobota - 13:15 | Hyeny Říčany vs Alpa boys | 2 : 3 (P) | |
02.12.2023 - Sobota - 14:45 | Alpa boys vs Senátoři | 9 : 0 | |
13.01.2024 - Sobota - 16:15 | FLOORBALL DEATH vs Alpa boys | 3 : 5 | |
13.01.2024 - Sobota - 17:45 | Alpa boys vs FBK Panthers Městečko Trnávka | 1 : 9 | |
13.01.2024 - Sobota - 14:00 | FBC Armadillo Brno vs Alpa boys | 3 : 5 | |
10.02.2024 - Sobota - 16:15 | Alpa boys vs Pretorians Ždánice | 3 : 6 | |
10.02.2024 - Sobota - 18:30 | Fbc Falcons Židenice vs Alpa boys | 4 : 3 | |
10.02.2024 - Sobota - 20:45 | Alpa boys vs WEPEENACHI | 2 : 4 | |
16.03.2024 - Sobota - 14:45 | FBC Luckers vs Alpa boys | 3 : 2 (P) | |
16.03.2024 - Sobota - 16:15 | Třebíčští čumáčci vs Alpa boys | 4 : 7 | |
16.03.2024 - Sobota - 17:45 | Alpa boys vs Orel Starý Lískovec | 6 : 2 | |
20.04.2024 - Sobota - 08:00 | Mix JMK vs Alpa boys | 2 : 7 | |
20.04.2024 - Sobota - 10:15 | Alpa boys vs TJ Spartak Slavíkovice | 6 : 1 | |
01.05.2024 - Středa - 13:15 | Hyeny Říčany vs Alpa boys | 4 : 8 | |
01.05.2024 - Středa - 14:45 | Alpa boys vs Senátoři | 6 : 5 (P) | |
08.05.2024 - Středa - 14:00 | FBC Armadillo Brno vs Alpa boys | Neodehráno | |
08.05.2024 - Středa - 16:15 | FLOORBALL DEATH vs Alpa boys | Neodehráno | |
08.05.2024 - Středa - 17:45 | Alpa boys vs FBK Panthers Městečko Trnávka | Neodehráno |
Žádné zápasy O první místo tento tým nehrál
Žádné zápasy O třetí místo tento tým nehrál
Žádné zápasy O páté místo tento tým nehrál
Žádné zápasy Skupina A tento tým nehrál
Žádné zápasy Skupina B tento tým nehrál
Žádné zápasy Skupina C tento tým nehrál
Žádné zápasy Skupina D tento tým nehrál