SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
A.ligaB.ligaC.ligaD.liga
Přihlášení

Podrobné informace o týmu Děda Gulliver pro ročník 2023/24

Kapitán/vedoucí týmu:Zbyněk Doležel (604132740, melda2006@seznam.cz)
www:www.gulls.cz
Tým hraje ligu:B.liga
Počet odehraných zápasu:20
Celkový počet hráčů:12
Průměrný věk hráčů:36.92
Celkový počet vstřelených branek:79
Celkový počet obdržených branek:98

Seznam všech hráčů na soupisce

Zbyněk Doležel (15)
Kmenový hřáč
Miroslav Krhovský (8)
Kmenový hřáč
Petr Fajkus (19)
Kmenový hřáč
Martin Chudoba (43)
Kmenový hřáč
Petr Sekanina (51)
Kmenový hřáč
Sláma Ondřej (5)
Kmenový hřáč
Vojtěch Filip (10)
Kmenový hřáč
Daniel Drdlík (44)
Kmenový hřáč
Jan Busínský (17)
Kmenový hřáč
Jakub Zmek (35)
Kmenový hřáč
Martin Musil (85)
Kmenový hřáč
Petr Konečný (35)
Kmenový hřáč

Body na akcích

1.turnaj2.turnaj3.turnaj4.turnaj5.turnaj6.turnaj7.turnaj8.turnaj9.turnaj10.turnaj Suma
6 bodů2 bodů0 bodů4 bodů9 bodů6 bodů3 bodů0 bodů0 bodů0 bodů30 bodů

Top hráči v kanadském bodování Děda Gulliver

Jan Busínský (17)
28.bodů (19 + 9)
Miroslav Krhovský (8)
15.bodů (5 + 10)
Zbyněk Doležel (15)
13.bodů (10 + 3)

Kanadské bodování Děda Gulliver

P. Jméno Gól Asist. Body Body/zápas Vyl. Čk 1/2/3
1Jan Busínský (17) Kmenový hřáč199281.6500/0/0
2Miroslav Krhovský (8) Kmenový hřáč510150.8820/0/0
3Zbyněk Doležel (15) Kmenový hřáč103130.7600/0/0
4Petr Sekanina (51) Kmenový hřáč94130.7600/0/0
5Sláma Ondřej (5) Kmenový hřáč64100.5900/0/0
6Petr Fajkus (19) Kmenový hřáč4370.4100/0/0
7Daniel Drdlík (44) Kmenový hřáč3360.3500/0/0
8Martin Musil (85) Kmenový hřáč2350.3100/0/0
9Jakub Zmek (35) Kmenový hřáč4040.2500/0/0
10Vojtěch Filip (10) Kmenový hřáč1340.2400/0/0
11Martin Chudoba (43) Kmenový hřáč000000/0/0
12Petr Konečný (35) Kmenový hřáč000000/0/0
12 - 63 42 105 - 2 0/0/0

Zmek JakubNejmladší hráč
1996
Doležel ZbyněkNejstarší hráč
1978
Krhovský MiroslavNejlepší nahrávač
10
Busínský JanNejlepší střelec
19
Krhovský MiroslavNejtrestanější hráč
2

INFORMACE O ZÁPASECH TÝMŮ

Základní část

09.09.2023 - Sobota - 14:00 Ham&Axe vs Děda Gulliver 3 : 4
09.09.2023 - Sobota - 16:15 FBK Traktoři Reunited vs Děda Gulliver 3 : 6
09.09.2023 - Sobota - 17:45 Děda Gulliver vs Téměř poloprofesionálové (TPP) 0 : 7
30.09.2023 - Sobota - 10:15 Děda Gulliver vs IBK Lightning Ball 4 : 10
30.09.2023 - Sobota - 08:00 Falcons vs Děda Gulliver 6 : 7 (N)
28.10.2023 - Sobota - 21:00 Tvoje máma vs Děda Gulliver 5 : 0 (K)
28.10.2023 - Sobota - 21:00 Děda Gulliver vs Rozdáváme Radost 0 : 5 (K)
25.11.2023 - Sobota - 15:30 Děda Gulliver vs SHM Klub Újezd u Brna 6 : 5 (P)
25.11.2023 - Sobota - 17:00 Děda Gulliver vs RedBlack 4 : 11
25.11.2023 - Sobota - 19:15 Vášprostor floorbal team vs Děda Gulliver 2 : 3 (P)
06.01.2024 - Sobota - 08:45 Orel Ochoz vs Děda Gulliver 2 : 5
06.01.2024 - Sobota - 10:15 Děda Gulliver vs Salesko 8 : 2
06.01.2024 - Sobota - 12:30 Děda Gulliver vs Jung Boys Schimitz 5 : 4
03.02.2024 - Sobota - 14:00 Ham&Axe vs Děda Gulliver 9 : 2
03.02.2024 - Sobota - 16:15 FBK Traktoři Reunited vs Děda Gulliver 4 : 11
03.02.2024 - Sobota - 17:45 Děda Gulliver vs Téměř poloprofesionálové (TPP) 4 : 2
09.03.2024 - Sobota - 10:15 Děda Gulliver vs IBK Lightning Ball 7 : 3
09.03.2024 - Sobota - 08:00 Falcons vs Děda Gulliver 5 : 3
13.04.2024 - Sobota - 17:00 Děda Gulliver vs Rozdáváme Radost 0 : 5 (K)
13.04.2024 - Sobota - 19:15 Tvoje máma vs Děda Gulliver 5 : 0 (K)
27.04.2024 - Sobota - 15:30 Děda Gulliver vs SHM Klub Újezd u Brna Neodehráno
27.04.2024 - Sobota - 17:00 Děda Gulliver vs RedBlack Neodehráno
27.04.2024 - Sobota - 19:15 Vášprostor floorbal team vs Děda Gulliver Neodehráno
04.05.2024 - Sobota - 08:45 Orel Ochoz vs Děda Gulliver Neodehráno
04.05.2024 - Sobota - 10:15 Děda Gulliver vs Salesko Neodehráno
04.05.2024 - Sobota - 12:30 Děda Gulliver vs Jung Boys Schimitz Neodehráno

Žádné zápasy O první místo tento tým nehrál

Žádné zápasy O třetí místo tento tým nehrál

Žádné zápasy O páté místo tento tým nehrál

Žádné zápasy Skupina A tento tým nehrál

Žádné zápasy Skupina B tento tým nehrál

Žádné zápasy Skupina C tento tým nehrál

Žádné zápasy Skupina D tento tým nehrál

Copyright © 2009 - 2024 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies