Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

Nově jsou na soupisky pro AFL playoff 2018/19 převedeni všichni hráči ze základní části AFL  2018/19. Jak kmenový tak hostující.

Nové hráče již lze zadat pouze tak, že vyberete hráče, který v celém AFL 2018/19 nenastoupil za žádný jiný tým.

Před námi je vyvrcholení letošního ročníku AFL.CZ. Na pořadu je play-off. V systému jsou již vypsány časy všech zápasů prvního kola jak pro pavouk A i tak i pavouk B.

Nezapomeňte, že pro zápasy play-off můžete použit hráče kmenové i hostující, ale hráč může v play-off nastoupit pouze za jeden tým.

05.05.2019 10:18:12

B liga: Blažovice jednou zaváhaly a stále ztrácí na Notorics

Pozice lídra tabulky zůstává v držení Notorics. Dosavadní nejlepší mužstvo B ligy využilo mimo jiné i prohry druhých Blažovic a zvýšilo před nimi svůj bodový náskok.

O zmírnění výsledkového manka na play-off se snažili Tupouni, nicméně jejich výkon nebyl dostatečný. Všechna tři utkání pro ně skončila porážkou. S nulovým ziskem bodů odešli z turnaje také Pretorians Ždánice, kteří ovšem nastoupili k pouhým dvěma duelům.

Skvělou herní pohodu projevili florbalisté Neslovic, jimž vyšlo zejména měření sil s posledním týmem soutěže Bengals Vangl. Sokol nad papírově slabším soupeřem dominoval výsledkem 10:0. Na osmou příčku to však nestačilo. Tu si hlídá Jäger Team Ivančice i díky výhře nad zkušeným Amici Brno.

Hráči Amici přesto jsou s relativním přehledem na pátém místě B ligy. Od šestých Pohořelic je dělí pětibodový rozdíl. Naopak na lépe postavené Zbojníky Komín, kteří na turnaji zaznamenali téměř 30 gólů, jim schází jediný bod.

Čelo soutěže patří stejně jako doposud IBK Notorics. Ti si připsali do tabulky dalších osm bodů a odskočili výkonnostně nejbližšímu rivalovi z Blažovic. Na dlouhodobě kvalitních výsledcích IBK se z hlediska produktivity podílí Tomáš Humeňanský, Michal Maňas a Dan Vaverka.

Tadeáš Mima

03.02.2018 08:07:23

C liga: Minimální náskok si na pozici lídra vytvořil RON Software

V nejvyšší části tabulky zůstává napjatá situace. Mezi jednotlivými týmy zůstávají vesměs malé bodové rozdíly, což slibuje dramatickou bitvu o vítězství v základní části. Nejlépe k tomu však zatím má nakročeno mužstvo RON Software.

Ho Či Minovo Komando skončilo na turnaji bez jediné výhry. Bodovému zisku se přiblížilo proti Velké Bíteši, jenže konečný výsledek byl 3:5. Pouze o kousek úspěšnější se ukázalo počínání Slonokobry, která za nájezdovou porážku od Extraloosers inkasovala aspoň jeden bod.

Kromě vydařených nájezdů se Extraloosers pozitivně předvedli také v duelu s Outsiders. Silného soupeře přestříleli 6:4 a přesvědčivě upevnili osmé místo. Tři výhry si pak připsalo na turnaji Salesko. Tento celek ovšem vždy zvítězil jen velmi těsně, když ani jednou netriumfoval o více než dvě trefy.

Čtvrtí Old boys ze Starého Lískovce získali v kompletní bilanci sedm bodů a zapojili se do reálného souboje o vrchol soutěže. Vedoucí mužstvo RON Software je pouze o tři body lepší a za ním se ještě blíže drží Ochoz a Velká Bíteš. Aktuální lídr ale mohl mít i příznivější postavení, kdyby se vyvaroval prohry se Saleskem v poměru 2:3.

O dva body momentálně vévodí tabulce produktivity Martin Bednář (Velká Bíteš), který vynikl zejména čtyřmi góly proti Outsiders. Druhým v pořadí je Pavel Pazourek (Starý Lískovec), jemuž stejným způsobem vyšlo utkání s Komandem.

Tadeáš Mima

03.02.2018 08:05:22

B liga: Notorics se osamostatnili na prvním místě

Plný bodový zisk z posledního turnaje posunul IBK Notorics do čela. Další mužstva se však drží vzadu o pouhé tři body.

Porážku po samostatných nájezdech utrpěli Pretorians Ždánice, které udolali florbalisté Neslovic 4:3. I z toho důvodu zůstali Pretorians dvanáctí za soupeři jako Bažina Duckbar nebo Újezd u Brna. Právě újezdští hráči se zapojili do boje o osmou pozici poté, co vyhráli nad Tupouny a Pohořelicemi. Jediného výsledkového zaváhání se dopustili proti Blažovicím.

Dvě prohry ze tří duelů zkomplikovaly postavení Ivančic. Ty přišly o relativně nadějný náskok v tabulce a ze sedmého místa si musí dávat pozor na výkonnostně nejbližšího rivala Avengers Prostějov. Bez jediné ztráty naopak turnajem prošla pátá Dohoda Brno.

Elitní trojice týmů se již dostala přes hranici třiceti bodů. Blažovice si třikrát v řadě připsaly shodné vítězství v poměru 6:3 a dorovnaly se s Amici. Brňané jsou momentálně druzí v pořadí pouze kvůli nezvládnutému šlágru kola s lídrem IBK Notorics. Ze vzájemného měření sil odešlo Amici s neúspěšným skóre 2:7. Výhru Notorics řídil Daniel Hrbolka se třemi kanadskými body (2+1).

27.01.2018 09:30:43

Výsledky jsou jednoznačné. Hráči Flamingos Brno zůstávají s velkým přehledem nejlepším týmem soutěže a odskakují svému nejbližšímu protivníkovi již na 11 bodů.

Sokol Česká se na předchozím turnaji musel smířit se dvěma vysokými debakly. Aspoň mírnou výsledkovou kompenzací tak byla výhra po nájezdech nad Hustonem. Ani dva body ale neznamenaly úspěšný posun tabulkou a Sokol je nadále poslední.

Jediný slibný duel odehrály také Rosice. Tamější Patrioti zdolali o gól Black Snipers a udrželi si naději na osmou příčku. Tu ovšem aktuálně okupuje Kunštát, který za dva zápasy nastřílel 16 branek. Výrazné porážky inkasovali Traktoři (3:10) a Falcons Židenice (1:6).

Dobré proměňování šancí prokázal i Košér. Tento celek výkonnostně zaváhal pouze na úvod hracího dne s Ham&Axe, nicméně Vášprostor s Traktory následně překonal. Podobným stylem se prezentovali také Téměř poloprofesionálové, pro něž to znamená třetí místo D ligy.

Jen o bod před TPP se z hlediska výsledků nachází Royal Gigolos. Ti ale doplatili na nezdar v nejdůležitějším střetnutí, jímž bylo vzájemné měření sil s lídrem Flamingos. Brňané svoji herní situaci zvládli v plném nasazení a i to je mimo jiné posunulo do náskoku 11 bodů na čele tabulky.

Tadeáš Mima

27.01.2018 09:26:33
Copyright © 2009 - 2019 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS