Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
1.liga2.liga A2.liga BHobby
Přihlášení
Pulikováno: 03.02.2016
| Autor: Koubek Dan

F liga: Lomnice a Lelekovice se dostávají před Zastávku

 F liga: Lomnice a Lelekovice se dostávají před Zastávku

V tabulce F ligy došlo mezi třetím a pátým místem k zemětřesení. Sedmý turnaj se vůbec nevyvedl Čechii Zastávka, jež před sebe pustila bodující Lomnici a Lelekovice. Royal Gigolos si nadále udržují vysoké herní tempo a s obrovským náskokem dominují celé soutěži.

Výsledkově vyrovnaná utkání odehrál celek předposledních Louček. Florbalisté FLYERS jak proti Lomnici (5:6), tak proti Lelekovicím (6:8) málem vydřeli nečekanou remízu. Chybějící síly, které stály za těmito skvělými zápasy, však patrně scházely v duelu s Lužáneckými šneky (3:7). Na postavení Louček se proto nic nemění a budou muset ještě bodovat, aby se vyhnuly dnu soutěže.

Zastávka B vypadla z elitní ligové čtyřky. Pro mužstvo Čechie šlo o jeden z nejhorších turnajů letošního ročníku. Neúspěch způsobily prohry se Sacím Komandem (6:9) a Lomnicí (2:5). Zastávce momentálně náleží pátá příčka. Právě Lomnice, jež se prezentovala kvalitním útočným pojetím, střídá Čechii na třetí pozici tabulky. Čtvrté místo vybojoval Florbal Lelekovice. Ten od bronzového postu odděluje pouze nižší kladný poměr gólů.

Druhé Sací Komando se střetlo s lídrem Royal Gigolos. A utkání mělo hodně jasný průběh – Gigolos rozstříleli nejvážnějšího ligového konkurenta 10:2. Na vítězství nesl největší díl Denis Ligas, jenž zapsal do statistik čtyři kanadské body (2+2). Royal Gigolos zvýšili touhle výhrou svoje vedení na čele už na 13 bodů.

 

Tadeáš Mima 

Tento článek si četlo již: 3031 čtenářů
Copyright © 2009 - 2022 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek