SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
Playoff
Přihlášení
Pulikováno: 23.09.2017
| Autor: Koubek Dan

C liga: Roli favorita potvrdil RON Software

C liga: Roli favorita potvrdil RON Software

Úvodní turnaj ukázal, které týmy budou bojovat o nejvyšší příčky. Bez jediné ztráty odehráli svá utkání florbalisté RON Software a Atlas OnePR. Osmibodový zisk vybojoval Orel Ochoz.

Nešťastnou sérii výsledků má na kontě Ho Či Minovo Komando, jež dvakrát prohrálo o jeden gól. K tomu přišla prohra 1:4 s Atlasem, a proto Komando zatím zůstává bez vítězství. Lomnice je na tom z hlediska počtu bodů naprosto stejně.

Za prohry v prodloužení se posunuli do těsného náskoku družstva Slonokobry, Outsiders a Old boys Starý Lískovec. Aktuálně se tak pohybují ve spodní části ligy, ale mají slušný potenciál svoji pozici do dalších duelů vylepšit.

Dvěma výhrami se prezentovaly týmy Velké Bíteše a Extraloosers. První z těchto mužstev zaznamenalo poměrně výrazný úspěch 5:0 nad Slonokobrou, k němuž pomohl dvěma trefami a asistencí Martin Bednář.

Sérii kvalitních výkonů podala Ochoz, což jí zaručilo osm bodů do tabulky. Orel dvakrát zvítězil o tři branky a poradil si také se Starým Lískovcem v samostatných nájezdech. Ještě lépe si však vedly celky AtlasOnePR a RON Software, které výsledkově nezaváhaly ani jednou ze tří střetnutí. To jim zajistilo umístění na čele C ligy.

 

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 1062 čtenářů
Copyright © 2009 - 2024 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies