SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
Playoff
Přihlášení
Pulikováno: 23.09.2017
| Autor: Koubek Dan

D liga: Soutěž má po prvních zápasech dva lídry

D liga: Soutěž má po prvních zápasech dva lídry

Premiérový turnaj sezóny poukázal na vyrovnanost mezi jednotlivými týmy. Na dělenou první pozici D ligy se vyhoupli zásluhou plného zisku bodů hráči RedBlack a Sexy bonbonků. Hned čtyři družstva naopak zůstávají na nule.

Ze tří zápasů ani jeden neskončil vítězně pro Černou Horu, Rozdáváme Radost, Padochov a Rousínov. Florbalisté Padochova přitom byli bodovému zisku velice blízko, ale pokaždé jim jeden až dva góly k remíze chyběly.

O něco lepší výsledky si připsala mužstva Jihlavy, Gladiators a Moravan. Každý z těchto celků dovedl k výhře dvě utkání. Nejdrtivější skóre zaznamenali Troopers, kteří rozstříleli 10:0 Divočáky Rousínov. Hattrickem se prezentoval Oldřich Langášek, jehož navíc doplnil dvěma trefami Jindřich Jedlička.

Nejvyšší příčky po úvodním turnaji patří RedBlack a Sexy bonbonkům. Tyto týmy potvrdily svoji dobrou formu při vstupu do soutěže a získaly shodně devět bodů. Sexy bonbonky k tomu v každém duelu herně dominovaly a vítězily vysokými rozdíly branek.

 

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 1120 čtenářů
Copyright © 2009 - 2024 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies