SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
Playoff
Přihlášení
Pulikováno: 11.09.2017
| Autor: Koubek Dan

Nový ročník - liga B

B liga: Úvod sezóny dopadl nadějně pro Blažovice a Notorics

AFL hlásí začátek nové sezóny. Celky B ligy odehrály premiérový letošní turnaj, z něhož vyšla dvě družstva se srovnatelně kvalitními výsledky. Jednalo se o devítibodové IBK Notorics a Lev Blažovice.

Čtyři týmy z úvodních soubojů vyšly bez sebemenšího zisku. Tři porážky utrpěli hráči Bengals Vangl a Pretorians Žďánice, za nimiž následovali Tupouni a Pohořelice. Mírně lepší skóre zaznamenala tříbodová mužstva jako Avengers Prostějov či Újezd u Brna.

Poměrně slibnou výchozí pozici do dalších zápasů mají florbalisté Zbojníků Komín, Amici Brno a Bažiny Duckbar. Právě ze sestavy Zbojníků je také nynější nejproduktivnější hráč soutěže Martin John (4+8). Všechny tyto výběry dosáhly na dvě výhry a zdá se, že budou schopny konkurovat i momentálním lídrům tabulky.

Nejlepší start do nového ročníku předvedla družstva Lva Blažovice a IBK Notorics, která ze tří duelů nastřádala devět bodů. Nejvýraznějším úspěchem Blažovic byl výsledek 7:2 s Tupouny, zatímco v případě Notorics šlo o měření sil s Neslovicemi (10:2).

 

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 1211 čtenářů
Copyright © 2009 - 2024 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies