SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
Playoff
Přihlášení
Pulikováno: 24.01.2016
| Autor: Koubek Dan

A liga: Na čtvrtý Padochov se dotahuje trojice soupeřů

A liga: Na čtvrtý Padochov se dotahuje trojice soupeřů

Víkendový turnaj A ligy přinesl očekávané bodové zisky pro Pozdní Sběr a RedBlack. Kvalitní utkání odehrála také družstva těsně pod hranou postupu do druhého kola play-off, čímž vytvořila tlak na stagnující Padochov.

Sokol Wien je prozatím předposlední. S nepříliš věhlasným umístěním mohlo mužstvo kolem nejproduktivnějšího hráče Gabriela Luhana něco udělat hned třikrát. Ani jeden zápas ale nebyl Sokol schopen dovést ke konečnému vítězství. Na play-off tak Wien nyní potřebuje osm bodů, přičemž dosud jich nasbírala pouze devět.

Sedmý turnaj se nepovedl ani Divočákům z Rousínova. Celek nacházející se ve spodní části tabulky těsně podlehl Žarošicím (3:5) a všechny body musel odevzdat také Ochozu (1:3). Naopak Orel Ochoz si počínal přímo skvěle. Jeho hráči nastoupili ke čtyřem duelům, z nichž vydolovali tři výhry. Florbalisty Ochozu po dobrých výkonech dělí tři body od čtvrté pozice.

Na úsek tabulky, z něhož se postupuje přímo do druhého kola vyřazovacích bojů, útočí i Mickey´s Team a Koblížci Žarošice. Mickey´s Team dokonale využil příspěvku tahounů Holečka s Čuhelem a usadil se na šesté příčce. Sedmí jsou právě Koblížci, kteří oproti minulému turnaji získali dvojnásobek bodů.

Ucházející hra týmů mezi pátým a sedmým místem nemůže nechávat v klidu Padochov. Aktuálně čtvrtý celek soutěže porazil jedinou Wien, což mu v posílení náskoku pomohlo jenom minimálně. S jistotou však mohou hrát družstva RedBlack, Pozdního Sběru a Sokolu Syrovice, jež utekla všem rivalům.

Z této trojice je daleko přede všemi výběr RedBlack, jenž má o sedm bodů více než druhý Pozdní Sběr. Druhou a třetí pozici už ale takhle výrazný rozdíl neodděluje. Syrovicím totiž schází jedno vítězství, jež by znamenalo posun na stříbrné místo.

 

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 4041 čtenářů
Copyright © 2009 - 2024 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies