Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

Výsledky jsou jednoznačné. Hráči Flamingos Brno zůstávají s velkým přehledem nejlepším týmem soutěže a odskakují svému nejbližšímu protivníkovi již na 11 bodů.

Sokol Česká se na předchozím turnaji musel smířit se dvěma vysokými debakly. Aspoň mírnou výsledkovou kompenzací tak byla výhra po nájezdech nad Hustonem. Ani dva body ale neznamenaly úspěšný posun tabulkou a Sokol je nadále poslední.

Jediný slibný duel odehrály také Rosice. Tamější Patrioti zdolali o gól Black Snipers a udrželi si naději na osmou příčku. Tu ovšem aktuálně okupuje Kunštát, který za dva zápasy nastřílel 16 branek. Výrazné porážky inkasovali Traktoři (3:10) a Falcons Židenice (1:6).

Dobré proměňování šancí prokázal i Košér. Tento celek výkonnostně zaváhal pouze na úvod hracího dne s Ham&Axe, nicméně Vášprostor s Traktory následně překonal. Podobným stylem se prezentovali také Téměř poloprofesionálové, pro něž to znamená třetí místo D ligy.

Jen o bod před TPP se z hlediska výsledků nachází Royal Gigolos. Ti ale doplatili na nezdar v nejdůležitějším střetnutí, jímž bylo vzájemné měření sil s lídrem Flamingos. Brňané svoji herní situaci zvládli v plném nasazení a i to je mimo jiné posunulo do náskoku 11 bodů na čele tabulky.

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 762 čtenářů
27.01.2018 09:26:33
Copyright © 2009 - 2020 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS