SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
Playoff
Přihlášení
Pulikováno: 18.11.2017
| Autor: Koubek Dan

A liga: Nejlepší tým tabulky posílil dominanci

A liga: Nejlepší tým tabulky posílil dominanci
I když bodové rozdíly nejsou vysoké, skóre mluví jednoznačně. Na prvním místě A ligy je o tři body tým Flamingos, který se navíc prezentuje neuvěřitelným poměrem branek 112:11. To vše stihl za pouhých deset utkání.
Na spodku tabulky se hned několik mužstev přetahuje o co nejlepší umístění. Shodně po pěti bodech mají na kontě Sokol Česká a FBC Huston. Náskok rosických Patriotů a Falcons Židenice před těmito soupeři je však zanedbatelný a boj o elitní osmičku bude ještě náročný. To potvrzuje ziskem devíti bodů také Kunštát, který na posledním turnaji zdolal papírově silnější Čechii Zastávka.
Kolem spodní hranice vyřazovací fáze se dále pohybují například i FBK Traktoři. Z předchozích tří duelů ale pokaždé prohráli, čímž jejich pozice znatelně oslabila. Situace proto využili florbalisté Košéru, jimž po úspěchu ve vzájemném utkání s Traktory patří sedmá příčka.
Tři vyrovnané souboje absolvoval Vášprostor, o jehož bodovém zisku se muselo dvakrát rozhodovat v samostatných nájezdech. Z dovednostní disciplíny nakonec Vášprostor vyšel s jedním vítězstvím a porážkou. Také díky těmto výsledkům je aktuálně pátý s reálnou šancí na další posun výše. Mezi trojici nejsilnějších družstev se dostali Royal Gigolos poté, co na posledním turnaji udrželi neporazitelnost v základní hrací době. Ještě o bod více ovšem nasbírali Téměř poloprofesionálové.
Lídrem tabulky pak jsou Flamingos Brno, kteří mají průměr 1,1 inkasované branky na zápas. Velkou zásluhu na tom má zejména obranná dvojice bývalé Jamajky Daniel Poráč – Martin Parimucha, jež od začátku sezóny dostala jediný gól.

Tento článek si četlo již: 1035 čtenářů
Copyright © 2009 - 2024 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies