Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
1.liga2.liga A2.liga B3+3Hobby
Přihlášení
Pulikováno: 23.02.2017
| Autor: Koubek Dan

A liga: Pozdní sběr nezvládl klíčový zápas

A liga: Pozdní sběr nezvládl klíčový zápas

Kdyby vyhráli, mohli být druzí. Hráči Pozdního sběru však místo toho padli se silnou Bažinou Duckbar, která si upevnila místo pod momentálně vedoucími Outsiders.

FBC Luckers výsledkově přelstili dva papírově lepší soupeře. Povedlo se jim porazit jak Českou, tak ještě silnější Sokol Syrovice. Na syrovickém debaklu se významným způsobem podíleli Jaroslav Mühlbacher (4+1) a David Prokeš (2+2). Luckers jsou i přesto dvanáctí a výraznější posun tabulkou zatím nevypadá příliš reálně.

Sedmé místo patří Neslovicím, které zvládly velmi důležité utkání s Dohodou Brno. Právě tímto vítězstvím se Sokol dostal do tříbodového náskoku před brněnským rivalem. Z vyrovnané bitvy o play-off, do níž zasahují i další protivníci, tak momentálně vychází vítězně.

O šest bodů více než Neslovice mají na svém kontě florbalisté Royal Gigolos. Ti se pohybují kolem čtvrtého místa, což na posledním turnaji potvrdili zápasovou bilancí jednoho vítězství a jedné porážky. Šlo však o velice prestižní výhru, protože Royal Gigolos zdolali aktuálního lídra ligy Outsiders 4:2.

Dlouhodobě kvalitní výkony potvrdila druhá Bažina Duckbar, jež absolvovala dvě napínavá utkání se svými největšími konkurenty. Zatímco ale Pozdní sběr, figurující na třetí příčce, Bažina porazila, vzájemný souboj s Outsiders vyzněl lépe pro první tým soutěže.

 

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 999 čtenářů
Copyright © 2009 - 2023 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek