Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
A.ligaB.ligaC.ligaD.liga
Přihlášení
Pulikováno: 28.10.2017
| Autor: Koubek Dan

A liga: Téměř poloprofesionálové jsou o bod ve vedení

A liga: Téměř poloprofesionálové jsou o bod ve vedení

Průběh soutěže je možná až nečekaně vyrovnaný. Na prvním místě A ligy figurují florbalisté Téměř poloprofesionálů, ale jejich konkurenti nemají žádnou výraznou ztrátu.

Patrioti Rosice byli posledním mužstvem, jež v úvodních dvou turnajích sezóny ani jednou nezvítězilo. To se změnilo až při utkání s Kunštátem, nad nímž Patrioti uspěli 6:1. Z hlediska bodů tak Rosice dorovnaly Sokol Česká.

Díky jednobodovému zisku se tabulkou o kousek posunuly Židenice. Hráči Falcons sice prohráli po samostatných nájezdech s FBC Huston, nicméně i to jim stačilo k překonání Black Snipers. Židenický celek aktuálně hájí jedenáctou pozici.

Znatelnější rozdíl se začíná tvořit na hranici týmů elitní osmičky. Dvěma výhrami ze tří duelů se prezentovali Traktoři, kteří zásluhou těchto výsledků odskočili devátému výběru soutěže z Kunštátu. Stejnou bilanci z turnaje si odnesli také členové Ham&Axe a Vášprostoru, což jim zaručilo páté a šesté místo.

Ještě lepší výchozí postavení do dalších zápasů si vybojovali shodně s 21 body Flamingos Brno a Royal Gigolos. Stoprocentní úspěšnost vítězství je vynesla až téměř na první příčku. Tu zatím obsadili Téměř poloprofesionálové, které k jednobodovému náskoku dovedly těsné výhry o jeden až dva góly.

 

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 630 čtenářů
Copyright © 2009 - 2022 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek