Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

B liga: Blažovice jednou zaváhaly a stále ztrácí na Notorics

Pozice lídra tabulky zůstává v držení Notorics. Dosavadní nejlepší mužstvo B ligy využilo mimo jiné i prohry druhých Blažovic a zvýšilo před nimi svůj bodový náskok.

O zmírnění výsledkového manka na play-off se snažili Tupouni, nicméně jejich výkon nebyl dostatečný. Všechna tři utkání pro ně skončila porážkou. S nulovým ziskem bodů odešli z turnaje také Pretorians Ždánice, kteří ovšem nastoupili k pouhým dvěma duelům.

Skvělou herní pohodu projevili florbalisté Neslovic, jimž vyšlo zejména měření sil s posledním týmem soutěže Bengals Vangl. Sokol nad papírově slabším soupeřem dominoval výsledkem 10:0. Na osmou příčku to však nestačilo. Tu si hlídá Jäger Team Ivančice i díky výhře nad zkušeným Amici Brno.

Hráči Amici přesto jsou s relativním přehledem na pátém místě B ligy. Od šestých Pohořelic je dělí pětibodový rozdíl. Naopak na lépe postavené Zbojníky Komín, kteří na turnaji zaznamenali téměř 30 gólů, jim schází jediný bod.

Čelo soutěže patří stejně jako doposud IBK Notorics. Ti si připsali do tabulky dalších osm bodů a odskočili výkonnostně nejbližšímu rivalovi z Blažovic. Na dlouhodobě kvalitních výsledcích IBK se z hlediska produktivity podílí Tomáš Humeňanský, Michal Maňas a Dan Vaverka.

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 971 čtenářů
03.02.2018 08:07:23
Copyright © 2009 - 2020 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS