SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
Playoff
Přihlášení
Pulikováno: 27.01.2018
| Autor: Koubek Dan

B liga: Notorics se osamostatnili na prvním místě

B liga: Notorics se osamostatnili na prvním místě

Plný bodový zisk z posledního turnaje posunul IBK Notorics do čela. Další mužstva se však drží vzadu o pouhé tři body.

Porážku po samostatných nájezdech utrpěli Pretorians Ždánice, které udolali florbalisté Neslovic 4:3. I z toho důvodu zůstali Pretorians dvanáctí za soupeři jako Bažina Duckbar nebo Újezd u Brna. Právě újezdští hráči se zapojili do boje o osmou pozici poté, co vyhráli nad Tupouny a Pohořelicemi. Jediného výsledkového zaváhání se dopustili proti Blažovicím.

Dvě prohry ze tří duelů zkomplikovaly postavení Ivančic. Ty přišly o relativně nadějný náskok v tabulce a ze sedmého místa si musí dávat pozor na výkonnostně nejbližšího rivala Avengers Prostějov. Bez jediné ztráty naopak turnajem prošla pátá Dohoda Brno.

Elitní trojice týmů se již dostala přes hranici třiceti bodů. Blažovice si třikrát v řadě připsaly shodné vítězství v poměru 6:3 a dorovnaly se s Amici. Brňané jsou momentálně druzí v pořadí pouze kvůli nezvládnutému šlágru kola s lídrem IBK Notorics. Ze vzájemného měření sil odešlo Amici s neúspěšným skóre 2:7. Výhru Notorics řídil Daniel Hrbolka se třemi kanadskými body (2+1).

Tento článek si četlo již: 1136 čtenářů
Copyright © 2009 - 2024 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies