SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
Playoff
Přihlášení
Pulikováno: 18.11.2017
| Autor: Koubek Dan

B liga: O vedení se přetahuje Amici a IBK Notorics

B liga: O vedení se přetahuje Amici a IBK Notorics

Jedna ze soutěží AFL nabízí velice atraktivní průběh sezóny. Na stejném bodovém zisku se srovnaly týmy Amici Brno a Notorics, které usilují o prvenství v základní části.

Bažina Duckbar těsně nestačila na Újezd s Ivančicemi a v součtu si připsala jediný bod. Ještě nepříznivější bilance ale uškodila Sokolu Neslovice, jenž dvakrát prohrál o gól. Na Dohodu Brno pak nestačil výsledkem 5:8.

Bojovné výkony uplatnil Prostějov, čímž si zajistil osmé místo tabulky. Tamější Avengers podobně jako Bažina zvítězili nad Ivančicemi, ale přesto je nakonec nepřeskočili. Z prostředka B ligy stojí za zmínku i takřka vyrovnané celkové skóre hráčů Pohořelic (39:38).

Přes dvacetibodový zisk se zatím přehouply čtyři výběry. Mezi ně se řadí také Zbojníci Komín, kteří uspěli v klíčovém měření sil s pátou Dohodou 6:5. Florbalisté Komína však nemohli být stoprocentně spokojení, protože následně ztratili zápas s Blažovicemi na třetí příčce.

Shodný počet 27 bodů náleží IBK Notorics a Amici Brno. Hráči IBK se navíc mohli na čele soutěže osamostatnit, kdyby svá dvě vítězství ze tří nedokonali až v nájezdech. Tím zůstává průběh ligy otevřený i do druhé poloviny ročníku. 

Tento článek si četlo již: 1063 čtenářů
Copyright © 2009 - 2024 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies