Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
A.ligaB.ligaC.ligaD.liga
Přihlášení
Pulikováno: 01.03.2016
| Autor: Koubek Dan

B liga: Poslední Guanas vzal body AntiPraze

B liga: Poslední Guanas vzal body AntiPraze

Družstvo AntiPrahy odehrálo další neúspěšný turnaj, když podruhé v řadě nezískalo ani bod. Poslední místo zajišťující postup do play-off vybojovali na úkor (Ro)sičáků hráči Atlasu. Bez potíží turnaj zvládl lídr RON Software, jenž za tři zápasy nastřádal 22 branek.

Guanas pokračoval v nepříjemné hře z minulého turnaje, která mu vynesla tříbodové vítězství nad AntiPrahou (4:3). Hrdinou střetnutí byl se dvěma góly a jednou asistencí Michal Konečný. Postup do vyřazovací fáze je pro nejhorší celek soutěže stále vzdálený, boj o předposlední místo by však mohl být při udržení bodového tempa ještě dramatický. To (Ro)sičáci, jež jsou momentálně prvním nepostupujícím týmem, mají rozhodně vyšší ambice. Ze všech víkendových utkání ovšem odešli s nulou a Atlas si před nimi vytvořil těsný náskok.

Ke dvěma nesmírně vyrovnaným duelům nastoupil výběr Lužánky Gangzta. O bodech se muselo vždy rozhodovat až v nájezdech. Poprvé Lužánky v dovednostní disciplíně podlehly Salesku 6:7, druhý pokus proti Dohodě Brno už však skončil výhrou (11:10pn). Lužánky tak drží osmou příčku. Devátí Zbojníci komín ale sehráli o jeden zápas méně, přičemž ztrácí jen dva body.

Lev Blažovice potvrdil roli favorita a porazil jak Guanas (8:4), tak Zbraslav (7:2). Následná porážka od druhého celku tabulky z Újezdu u Brna (4:5) proto Lva nemusela tolik mrzet. Blažovicím pomohla také mizerná forma družstva brněnské Dohody, které i přes tři prohry a zisk jednoho bodu zůstalo na páté pozici.

Přestože Újezd u Brna získal plný počet bodů, k prvnímu místu se prakticky vůbec nepřiblížil. První tým ligy RON Software se prezentoval stoprocentní úspěšností a odskočil Újezdu na dvanáctibodový rozdíl. Za RON mířili přesně Lukáš Gregr s Pavlem Bezroukem, čímž upevnili postavení v čele kanadského bodování.

Tento článek si četlo již: 1238 čtenářů
Copyright © 2009 - 2022 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek