Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
1.liga2.liga A2.liga B3+3Hobby
Přihlášení
Pulikováno: 01.04.2017
| Autor: Koubek Dan

B liga: Před koncem základní části vede Újezd

B liga: Před koncem základní části vede Újezd

Momentálně se zdá, že bude oslavovat celkové prvenství. Tým Újezdu u Brna má na čele tabulky B ligy už šestibodový náskok, s nímž půjde i do nadcházejícího závěrečného turnaje.

Psychoteror se pokusil znejistit desáté Extraloosers, nicméně ani v jednom turnajovém utkání neuspěl a smazání bodového manka nakonec nezrealizoval. Hráči Atlas OnePR a Re – Active se nenechali hůře postaveným soupeřem překvapit a v obou utkáních mu dovolili vstřelit nanejvýš dvě branky.

Šest bodů získali na své konto Zbojníci komín, čímž vyrovnali své letošní bodové maximum v rámci jednoho turnaje. Ani tento výsledek jim však z hlediska posunu v tabulce výrazněji nepomohl, jelikož na pátou příčku chybí Zbojníkům tři kola před koncem základní části stále sedm bodů.

Sací Komando ztratilo jednu z posledních naději na umístění v elitní trojici mužstev poté, co prohrálo s druhými Troopers Moravany. Tento výsledek naopak uklidnil hráče Gladiators Tišnov na třetí pozici tabulky, kterým v závěru soutěže půjde o doladění herní pohody před play-off.

Na postu lídra suverénně figuruje Újezd s vedením o šest bodů, k němuž se dostal díky vítězstvím nad TPP a Čechií Zastávka. Z újezdského výběru je také momentálně nejlepší hráč kanadského bodování Adam Diviš (28+16), jehož se na dalším turnaji pokusí dohnat Jakub Fojta (24+17) z týmu Zastávky.

Tento článek si četlo již: 933 čtenářů
Copyright © 2009 - 2023 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek