SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
A.ligaB.ligaC.ligaD.liga
Přihlášení
Pulikováno: 04.09.2016
| Autor: Koubek Dan

B liga: Prešovský Beton měl nejhorší obranu

Svému jménu vůbec nedostáli. Florbalisté IBK Prešovský Beton schytali debakl od Újezdu a po úvodním turnaji sezóny zůstali s pětadvaceti inkasovanými góly na osmém místě. Naopak nejlépe si v defenzivě vedly Moravany, jež zaváhaly pouze dvakrát.

Hned pětice celků dosud nezískala ani bod. Přitom Psychoteror nebyl od prvního vítězství daleko, když těsně podlehl Sacímu Komandu (4:5) a Moravanům (2:4). 

Dvě porážky a jednu výhru zaznamenal Prešovský Beton. Aktuálně osmý výběr B ligy nestačil na Újezd u Brna (6:16) ani na Téměř poloprofesionály (2:5). Prešov však své poslední představení zvládl a zásluhou tříbodového Pavla Brücknera (2+1) udolal Zbojníky komín (5:4).

Mužstvo TROOPERS Moravany porazilo po Psychoteroru i Slonokobru (5:0), čímž si zajistilo šestou příčku. Navíc zatím drží slušný průměr jediného inkasovaného gólů za zápas. Stoprocentní zůstává také Re – Active a Atlas OnePR.

Špici soutěže tvoří tři týmy s devíti body. Jedná se o Téměř poloprofesionály, Gladiators Tišnov a Újezd u Brna. Právě za průběžně třetí ligové družstvo nastupuje Adam Diviš, který se šesti brankami a třemi asistencemi vede kanadské bodování.

 

Tadeáš Mima 

Tento článek si četlo již: 1152 čtenářů
Copyright © 2009 - 2024 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies