Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
A.ligaB.ligaC.ligaD.liga
Přihlášení
Pulikováno: 12.04.2016
| Autor: Koubek Dan

B liga: (Ro)sičáci stále hrají o play-off

B liga: (Ro)sičáci stále hrají o play-off

Zatímco o družstvech na nejvyšších příčkách je prakticky rozhodnuto, na spodku ligové tabulky ještě jasno není. (Ro)sičáci ztrácí jediný bod na Divoká prasata, která se nachází na posledním postupovém místě pro play-off. Zato RON Software si definitivně zajistil vítězství v základní části, když zdolal druhý tým ligy z Újezdu.

Situace kolem dvanácté příčky se přiostřila kvůli třem kontumacím Divokých prasat, které pomohly právě (Ro)sičákům. O konečném složení účastníků vyřazovací fáze se tak rozhodne až v závěrečném turnaji základní části, kdy (Ro)sičáci dostanou příležitost smazat těsné bodové manko.

AntiPraze se sice poslední dobou výsledkově příliš nedařilo, play-off ji však nemine. Sedmé mužstvo B ligy se i přes dvě prohry vzepřelo Dohodě Brno (5:4) a přiblížilo se na dva body šestému Salesku. Florbalisté Saleska odehráli devátý turnaj s bilancí vítězství a porážky a vyrovnaným celkovým skóre 9:9.

Hráči Lva Blažovice si šestibodovým ziskem pojistili čtvrté místo. V obou utkáních vynikal David Paulík, který zaznamenal šest branek a dvě asistence. Téměř poloprofesionálové jsou ale stále o krok napřed a drží se za dominantním ligovým duem RON Software – Újezd u Brna. Vedoucí celek soutěže porazil komínské Zbojníky i zástupce Újezdu shodně 6:3, čímž si před závěrečnými zápasy upevnil postavení na absolutním čele. Újezdskému SHM stačí k potvrzení druhé pozice získat jediný bod.

 

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 1044 čtenářů
Copyright © 2009 - 2022 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek