SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
Playoff
Přihlášení
Pulikováno: 31.01.2016
| Autor: Koubek Dan

B liga: Týmy RON Software a Újezdu opět bezchybné

B liga: Týmy RON Software a Újezdu opět bezchybné

Všechny celky z nejvyšších míst B ligy si i po sedmém turnaji své pozice udržely. Oproti minulým měřením sil si počínali úspěšně hráči Guanas B, kteří dvakrát vyhráli v nájezdech. Zaváhání AntiPrahy využila Dohoda Brno, jež tak pro sebe zabrala pátou příčku.

Dle bodového konta nejhorší družstvo soutěže, Guanas Floorball Team B, odehrálo nejlepší zápasy sezóny. Před sedmým turnajem disponovalo dvěma body, ale nájezdové triumfy proti (Ro)sičákům 2 (5:4n) a Zbojníkům komín (3:2n) jim aktuální bilanci vylepšily. Přesto může třináctý FBC Atlas OnePR zůstat v klidu. Na Guanas B má stále drtivý náskok deseti bodů.

AntiPraha se začala herně propadat. Ze začátku ročníku neměli hráči kolem klíčového střelce Ondřeje Slezáka problém pravidelně vyhrávat, ale nyní je situace přesně opačná. Na minulém turnaji získala AntiPraha jediný bod. Tentokrát dokonce odešla s nulou, když podlehla Lužánkám (4:5), Zbraslavi (5:7) i RON Software (4:11). Právě proto musel ambiciózní tým opustit prostor čtvrté a páté pozice, který si svými výkony zajistila Dohoda Brno.

Dohodě pomohla k pátému místu kontumace utkání s Divokými prasaty, k níž ještě přidala vítězství 5:3 nad Atlasem. Brněnští hráči dostali do těžké situace také nebezpečné Blažovice. Těm ovšem vedení neuniklo a braly tři body po výsledku 3:2. Blažovice se díky tomu umístily na posledním postupovém místě, jež zaručuje postup do druhého kola play-off.

Dění na vrcholu tabulky beze změny. RON Software ve dvou duelech předvedl 22 gólových střel, čímž udržel devítibodový odstup od SHM. Mužstvo z Újezdu u Brna tak ani přes výsledkové úspěchy nad Guanas B (9:2) a Zbraslaví (11:5) ztrátu na samotnou špičku nestáhl.

 

Tadeáš Mima 

Tento článek si četlo již: 3292 čtenářů
Copyright © 2009 - 2024 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies