Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
A.ligaB.ligaC.ligaD.liga
Přihlášení
Pulikováno: 15.10.2017
| Autor: Koubek Dan

B liga: Zbojníci dohonili bodový náskok Amici

B liga: Zbojníci dohonili bodový náskok Amici
Tři vítězství je posunuly na dělené první místo. Florbalisté Zbojníků Komín se výsledkově srovnali s brněnskými Amici a zároveň překonali další silné soupeře.
První body v sezóně získali Tupouni, kteří herně vyzráli na poslední celek Bengals Vangl. Oba tyto týmy tak mají na kontě shodný počet tří bodů. Poměrně dobré výsledky si připsali Pretorians Ždánice, jimž se podařilo výhrou a prohrou po nájezdech obsadit dvanáctou příčku.
Na neúspěšný turnaj doplatilo mužstvo Újezdu u Brna. Ze tří utkání nakonec nemá SHM ani jedno vítězství a kleslo na desátou pozici. Do elitní osmičky se vešel Sokol Neslovice, jenž ukázal svoje nejlepší výkony letošního ročníku.
Lev Blažovice vytěžil ze dvou duelů pět bodů. Právě tento rozdíl aktuálně dělí blažovické hráče na čtvrtém místě od páté Dohody Brno. Ještě povedenější sérii výsledků však mají členové Amici a Zbojníků. Za dvojící lídrů se přitom drží s jednobodovým mankem Notorics.
V čele kanadského bodování je Adam Diviš (12+7) z Újezdu. Zbojníky pak mezi TOP třemi florbalisty reprezentují David Fiala (7+9) a Martin John (6+9).

Tadeáš Mima
 

Tento článek si četlo již: 704 čtenářů
Copyright © 2009 - 2022 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek