SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
A.ligaB.ligaC.ligaD.liga
Přihlášení
Pulikováno: 05.11.2016
| Autor: Koubek Dan

C liga: Flamingos si nepolepšili ani 16 brankami

C liga: Flamingos si nepolepšili ani 16 brankami

Utekli Hattricku o bod, nejvyšší příčka jim však stále uniká. Flamingos Brno díky útočné hře zdolali Ho Či Minovo Komando i Divočáky Rousínov, kterým v součtu nadělili 16 gólů. První zůstává s dvoubodovým odstupem RON Software.

Tuhý boj o předposlední pozici probíhá mezi Guanasem a Divočáky. Florbalistům Rousínova se málem podařilo remizovat s Ho Či Minovým Komandem, nakonec ovšem prohráli 4:5, a proto jsou o bod čtrnáctí.

Joker Team vydřel proti Lužánkám Gangzta velice důležité vítězství po samostatných nájezdech, díky němuž se přiblížil osmým Black Snipers na jednobodový rozdíl. Třemi góly se do statistik zapsal Michal Šebrle.

Vcelku pevné místo mezi postupovou osmičkou mají hráči Florbalu Lomnice. Mužstvo nyní má 18 bodů a dobrou herní pohodu uplatnilo i proti RON Software, který vyhrál pouze těsně 7:5.

Vedoucí čtveřice zůstala ve stejném složení. Hattrick Brno je kvůli porážce od Amici čtvrtý. 25 bodů má kromě zmiňovaných hráčů Amici také florbalisté Flamingos, jimž k odskočení v tabulce nepomohla ani stoprocentní bilance ze dvou utkání.

Pozice lídra náleží celku RON Software, jenž stvrdil roli favorita nejen proti papírově slabším Lužánkám a Lomnicím, ale i výkonnostně srovnatelnému Amici Brno (3:2).

 

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 1021 čtenářů
Copyright © 2009 - 2023 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies