Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

C liga: Minimální náskok si na pozici lídra vytvořil RON Software

V nejvyšší části tabulky zůstává napjatá situace. Mezi jednotlivými týmy zůstávají vesměs malé bodové rozdíly, což slibuje dramatickou bitvu o vítězství v základní části. Nejlépe k tomu však zatím má nakročeno mužstvo RON Software.

Ho Či Minovo Komando skončilo na turnaji bez jediné výhry. Bodovému zisku se přiblížilo proti Velké Bíteši, jenže konečný výsledek byl 3:5. Pouze o kousek úspěšnější se ukázalo počínání Slonokobry, která za nájezdovou porážku od Extraloosers inkasovala aspoň jeden bod.

Kromě vydařených nájezdů se Extraloosers pozitivně předvedli také v duelu s Outsiders. Silného soupeře přestříleli 6:4 a přesvědčivě upevnili osmé místo. Tři výhry si pak připsalo na turnaji Salesko. Tento celek ovšem vždy zvítězil jen velmi těsně, když ani jednou netriumfoval o více než dvě trefy.

Čtvrtí Old boys ze Starého Lískovce získali v kompletní bilanci sedm bodů a zapojili se do reálného souboje o vrchol soutěže. Vedoucí mužstvo RON Software je pouze o tři body lepší a za ním se ještě blíže drží Ochoz a Velká Bíteš. Aktuální lídr ale mohl mít i příznivější postavení, kdyby se vyvaroval prohry se Saleskem v poměru 2:3.

O dva body momentálně vévodí tabulce produktivity Martin Bednář (Velká Bíteš), který vynikl zejména čtyřmi góly proti Outsiders. Druhým v pořadí je Pavel Pazourek (Starý Lískovec), jemuž stejným způsobem vyšlo utkání s Komandem.

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 1019 čtenářů
03.02.2018 08:05:22
Copyright © 2009 - 2020 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS