Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
A.ligaB.ligaC.ligaD.liga
Přihlášení
Pulikováno: 07.03.2016
| Autor: Koubek Dan

C liga: Vedoucí čtveřice odskočila od zbytku soupeřů

Špička C ligy zůstává neuvěřitelně vyrovnaná. Vedoucí týmy Flamingos a Gang mají stejný počet bodů a ani před blížícím se play-off neztrácí formu. Kunštát díky dvěma výhrám ze tří utkání udržel čtvrtou pozici a udělal si šestibodový náskok na Neslovice.

Situace v nejspodnější části tabulky začíná být zajímavá. Poslední Židenice ovládly utkání se třináctou Slonokobrou výsledkem 6:1, čímž se dostaly do bodového kontaktu. Slonokobra je tak nyní před židenickými Falcons o pouhý bod. Pozorní musí být také Avengers Prostějov, kteří sice přetahovanou Slonokobry s Falcons sledují z postupové dvanácté příčky, ale stoprocentní jistotu vyřazovacích bojů ještě nemají.
Úspěchem nad Hangover Master Team pokořily Moravany hranici třiceti získaných bodů v letošní základní části. TROOPERS aktuální bodový zůstatek stačí k sedmému místu, pouze těsně za nimi však dotírá družstvo VSK MZLU. Na vyšší ligové pozice se Moravany už jen tak neprobojují, protože šestý Joker Team i pátý Sokol Neslovice si na TROOPERS vytvořili slibný osmibodový rozdíl.
Neslovický Sokol na turnaji zaznamenal vítězství díky kontumaci utkání s Avengers. Šance na čtvrté místo mu ovšem snížila prohra s Predators Kunštát (2:3), která dostala právě Predators do šestibodového trháku. Pokud Kunštát ve zbývajících střetnutích dlouhodobé fáze soutěže zbytečně neztratí, patrně oslaví postup do druhého kola play-off.
Jamaica figurující za suverénními Flamingos a Gangem souboj o první příčku nezamotala. Gang ve vzájemném zápase s Jamaicou uspěl zásluhou Tomáše Skřehota (1+2) 4:2 a zatlačil na Flamingos, jež také museli vyhrát. Brněnský tým však turnaj odehrál bez zaváhání a nadále o skóre dominuje C lize.

Tadeáš Mima
 

Tento článek si četlo již: 1288 čtenářů
Copyright © 2009 - 2022 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek