Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
A.ligaB.ligaC.ligaD.liga
Přihlášení
Pulikováno: 15.03.2016
| Autor: Koubek Dan

D liga: Hattrick vede už o sedm bodů

D liga: Hattrick vede už o sedm bodů

Tým Hattricku posiluje po sesazení Koních hlav pozici lídra. Mužstvo vedené nejproduktivnějším florbalistou soutěže Lukášem Koutníkem si v rámci posledního turnaje připsalo tři výhry a vysoce kladné skóre 23:4. Tišnov se po zaváhání soupeřů přiblížil čtvrté příčce a odpoutal se od týmů ze středu tabulky.

Šardice odešly z obou utkání osmého turnaje bez vstřelené branky. Nejhorší celek D ligy narazil na rozjeté Extraloosers (0:5) a s nulou odešel také ze střetnutí s Retardy (0:4). S nulovým ziskem se museli smířit i předposlední Black Snipers. Naopak kvalitně odehraná utkání mají za sebou hráči FBC Luckers, kteří nastřádali šest bodů. FBC si díky tomuto zisku pojistilo deváté místo a prakticky i účast v play-off.

Výrazný pokles formy hlásí Pokémons. Brněnský výběr padl šestigólovým rozdílem s Hattrickem (2:8) a následně těsně přišel o remízu s Luckers (2:3). Florbalisty Pokémons zachránila kontumační výhra nad Stormtroopers a stále si zachovávají alespoň teoretickou šanci na čtvrtou pozici. Ještě o pět bodů více však mají pátí Gladiators. Tišnovské družstvo nastoupilo ve skvělém herním rozpoložení, když ze tří pokusů ani jednou neztratilo. K úspěchu velkou měrou přispěl Vít Hertl, jenž vstřelil pět gólů a u čtyř dalších asistoval.

S tlakem se nevyrovnávají jen čtvrtí Outsiders, ale také Extraloosers figurující na třetí příčce. Ti ovšem ve vzájemné měření sil s Outsiders nezaváhali (4:3) a překvapivě zdolali i favorizované Koní hlavy (8:6). Krize Koních hlav se tak prohlubuje, čehož Hattrick využívá k upevnění vedoucího postavení. Poslední tři duely Hattricku patřily dvojici Lukáš Koutník – Libor Bouda. Oba hráči dohromady zaznamenali fantastických 28 kanadských bodů a táhnou svůj tým za celkovým triumfem v základní části.

 

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 3813 čtenářů
Copyright © 2009 - 2022 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek