Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
1.liga2.liga A2.liga B3+3Hobby
Přihlášení
Pulikováno: 19.01.2017
| Autor: Koubek Dan

D liga: Hráči Ham&Axe se srovnali s Orlem Ochoz

D liga: Hráči Ham&Axe se srovnali s Orlem Ochoz

V horní polovině tabulky se mažou bodové rozdíly. Ochoz dvakrát prohrál o gól a dal šanci Ham&Axe, které se zapojilo do přímého boje o třetí příčku soutěže.

Právě jednu z porážek Orla obstarali florbalisté Žarošic. Dvanáctý tým ligy si připsal překvapivé vítězství 2:1 po gólech Lukáše a Tomáše Hořavových. I když jejich druhé utkání proti Traktorům dopadlo těsnou prohrou, mají Koblížci momentálně 15 bodů. K tomu získali naději na 11. pozici, na níž je Spartak Velká Bíteš.

Padochov odehrál nejhorší turnaj v tomto ročníku. Proti Ham&Axe ani jednou neskóroval a podlehl soupeři 0:6, lepší byli také Predators Kunštát (4:5). Jediný bodový zisk si Sokol vynutil ve svém závěrečném duelu dne, kdy uhrál bod za nájezdovou prohru 3:4 s Retardy. Padochov spadl na osmé místo.

Svoji formu naopak skvěle načasovali hráči Ham&Axe, kteří udrželi čisté konto i proti Retardům a triumfovali 4:0. Jedinou porážkou tak byl výsledek 2:9 s lídrem RedBlack. Šest bodů pomohlo Ham&Axe v posunu na pátou příčku soutěže, čímž toto družstvo dorovnalo čtvrtý Ochoz a je dva body od třetího Kunštátu.

Zápas k dobru mají obě nejlepší mužstva C ligy. Celky Lva Blažovice i RedBlack sehrály 15 utkání, a proto mohou své vedení v dalším turnaji ještě zdůraznit. Blažovice porazily jednostranným skóre Košér se Snakes Brno a ani výběr RedBlack nedovolil zbytečnou ztrátu vítězství. Mezi TOP dvěma týmy tak zůstává tříbodový odstup.

Tento článek si četlo již: 875 čtenářů
Copyright © 2009 - 2022 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek