SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
Playoff
Přihlášení
Pulikováno: 19.01.2016
| Autor: Koubek Dan

D liga: Koní hlavy s Hattrickem pokračují na vítězné vlně

D liga: Koní hlavy s Hattrickem pokračují na vítězné vlně

V D lize zůstalo po šestém turnaji vše při starém. Hráči Koních hlav a Hattricku byli opět mezi ostatními ligovými konkurenty vidět a potvrdili svůj zasloužený bodový náskok. K zajímavé přetahované se schyluje ve středu tabulky, kde se hned pětice týmů může ucházet o postupovou čtvrtou příčku.

Spodní vody tabulky nadále náleží Šardicím a Black Snipers. Šardice ani ze šestého ligového turnaje nevydolovaly žádný bod a zůstávají s nulou na kontě beznadějně poslední. Družstvo třináctých Black Snipers slavilo výhru nad celkem Rozdáváme Radost, díky které vzkřísili naději na start v prvním kole play-off.

Výborné výkony za sebou nechali florbalisté Pokémons Brno. Pokémoni využili dobré formy Daniela a Tadeáše Peškových, jež za tři utkání bodovali celkem desetkrát. I s jejich podporou se Pokémons dotáhli na sedmé místo, odkud to je už pouze krok od čtvrté pozice znamenající postup do druhého kola vyřazovací fáze.

Kritickou čtvrtou příčku aktuálně hájí Extraloosers. Jen o tři body zpět se však drží Gladiators Tišnov a Retardi. Důležitým krokem k udržení tohoto postavení byla z pohledu Extraloosers vítězná bitva proti Rozdáváme Radost (6:2).

O špici ligy se dělí Koní hlavy a Hattrick. První jmenovaný výběr předvedl na turnaji prvotřídní hru, která mu vynesla zisk devíti bodů. Takové množství připutovalo na jejich konto i během prvního a čtvrtého turnaje, čímž znovu prokázali stoprocentní připravenost a týmovou souhru. Ani Hattrick ovšem nezahálel a rozdrtil Snakes Brno jednoznačně 10:0. Tři body ukradl také Gladiators (4:1). Hattrick má tak stejně bodů jako první tým D ligy, přestože odehrál o zápas méně.

 

Tadeáš Mima

 

 

Tento článek si četlo již: 1172 čtenářů
Copyright © 2009 - 2024 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies