SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
Playoff
Přihlášení
Pulikováno: 27.01.2018
| Autor: Koubek Dan

D liga: Osmička pro play-off se postupně rýsuje

D liga: Osmička pro play-off se postupně rýsuje

Nejníže postavená čtveřice týmů ztrácí body na osmou pozici. V D lize se začínají diferencovat postupová mužstva pro vyřazovací část, která se blíží neúprosným tempem.

Na poslední příčce figuruje celek Rozdáváme Radost, jenž má stejný bodový zisk jako Černá Hora. Lepší aktuální formou se však mohou pochlubit právě florbalisté Radosti díky těsně výhře nad Hattrickem Brno.

Spodní hranici play-off střeží Rousínov před Syrovicemi a Padochovem. Těmto týmům chybí minimálně sedm bodů, aby se opět zapojili do bitvy o potenciální postup dále. Další skupina vyrovnaných soupeřů se nachází kolem středu tabulky, kde se naposledy dařilo pátým Gladiators. Jejich kvalitní výkony se projevily na třech vítězstvích ze tří duelů.

Sexy bonbonky a Sádla Jihlava získaly v každém svém zápase na turnaji aspoň jeden bod. Konstantnost herního projevu jim tak dopomohla ke třetímu, potažmo i druhému místu za RedBlack. Hlavní ligový favorit jako první letos překonal hranici stovky vstřelených gólů a v čele soutěže se drží díky náskoku o tři body.

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 1291 čtenářů
Copyright © 2009 - 2024 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies