Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
1.liga2.liga A2.liga B3+3Hobby
Přihlášení
Pulikováno: 21.09.2016
| Autor: Koubek Dan

D liga: První až osmé místo dělí pouze skóre

D liga: První až osmé místo dělí pouze skóre

Úvodní turnaj D ligy ukázal, že soutěž bude velmi vyrovnaná. Hned osm celků nasbíralo shodně šest bodů a hraje tak o šanci dostat se do absolutního čela.

Minimální rozdíly dělí také mužstva na spodku tabulky, kde jsou čtyři týmy s nulou na bodovém kontě. Obzvlášť velkou smůlu měli Retardi, kteří každé ze svých tří utkání prohráli o gól. Na nedostatečnou ofenzivu doplatili Koblížci Žarošice, v obraně se zase nedařilo brněnským Snakes. Čtveřici doplňují Šardice.

Devátá a desátá pozice patří tříbodovým celkům. Mickey´s Team si poradil s Orlem Ochoz (3:0), o druhé vítězství jej však připravil Košér (2:3), který se díky tomu posunul před něj.

Na děleném prvním místě se fakticky nachází osmička týmů, jež si v rámci otevíracího turnaje sezóny připsaly dvě výhry. Nejvíce branek z nich nastřílel Spartak Velká Bíteš (20), nejméně Ochoz (8). Mezi „vedoucími“ družstvy se objevil i nováček FBK Traktoři.

 

Tadeáš Mima

Tento článek si četlo již: 976 čtenářů
Copyright © 2009 - 2023 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek