Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
1.liga2.liga A2.liga B3+3Hobby
Přihlášení
Pulikováno: 20.05.2014
| Autor: Koubek Dan

Předávání cen a schůzka kapitánů

Slavnostní zakončení sezóny a schůzka kapitánů proběhne v sobotu 14.června od 18:00. Po předání cen týmům budou vyhlášeni nejlepší jednotlivci z každé ligy.

Po skončení oficiálního ukončení bude následovat schůzka kapitánů pro novou sezónu 2014/2015.

Důležité upozornění -- nový ročník bude hrát pouze ucelený počet týmů v ligách a to 24, 36 nebo 48.

Důležitým kritériem je platba zálohy 2800,-

Na schůzce budou přihlášení kapitáni vybírat ze dvou herních systémů:

1. systém - tak jako letos ligy po 6-ti turnajích budou rozděleny na základě výkonnosti a výsledků v prvních šesti turnajích. Na turnajích dostanou týmy pohárek a bodový bonus dle umístění do celkové tabulky

2.systém - 12-ti členné ligy kdy na turnaji hraje vždy 4 členná skupinka každý s každým, celkem v lize hrají týmy každý s každým 2x a po skončení základní části následuje play-off na 4 vítězné zápasy. Na turnaji se počítají pouze uhrané body, není pohárek ani bodová bonifikace. Výhodou systému je spravedlivý los, a lepší možnost případného odložení zápasů a dohrávek. V podstatě odpadnou zcela kontumace za nedostavení se.


A důležitá novinka pro letošního vítěze: letošní vítěz bude AFL.CZ reprezentovat na turnaji Hummel Open Game 2014 zdarma!!

Tento článek si četlo již: 793 čtenářů
Copyright © 2009 - 2023 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek