Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
1.liga2.liga A2.liga B3+3Hobby
Přihlášení
Pulikováno: 09.01.2016
| Autor: Koubek Dan

První polovina sezony ligy A

V aktuálních týdnech probíhají v AFL.CZ již šesté turnaje. Znamená to, že první polovina základní části je dávno minulostí a je tedy nejlepší čas zrekapitulovat všechny ligy a porovnat výsledky týmů s loňskou sezonou. V dnešním článku se podíváme na ligu A.

Tabulce vévodí s mírným náskokem tým Pozdní sběr. Letos ještě ani v jednom zápase neodešel bez bodu a kráčí tak jistým krokem k vylepšení loňského výsledku, kdy získal 56 bodů. K této hranici jim chybí už pouze bodů 20.

Druhé a třetí místo patří týmům RedBlack a Sokol Syrovice. V případě těchto celků není nic překvapivého. Bojovný výkon RedBlacků a produktivní Lukáš Gregr na straně Syrovic, drží tyto týmy na předních pozicích již několikátou sezonu. Aktuálně Syrovice ztrácí na svého soupeře tři body.

Poslední přímé postupové místo do druhého kola play - off aktuálně drží hráči Sokola Padochov. V jejich případě už lze hovořit o překvapení.. Loni průměrný tým letos trápí své soupeře perfektní týmovou hrou. Do vyrovnání loňského výsledku jim zbývá získat jen sedm bodů.

Týmy na pátém až dvanáctém místě dělí pouhých šest bodů. Těsně pod hranicí přímého postupu do druhého kola play-off jsou Mickey’s Team a Vášprostor floorball team. U těchto týmů je zisk pouhých dvaceti bodů spíše zklamáním. Zatímco u Mickey’s je problémem disciplinovanost u Vášprostoru je to úzký hráčský kádr na turnajích. Oba týmy tak mají na čem pracovat ve druhé polovině sezony. Další místa jsou již bez překvapení, tabulku uzavírá nováček Sokol Vídeň.

Tento článek si četlo již: 850 čtenářů
Copyright © 2009 - 2023 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek