SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Pracuji

X
A.ligaB.ligaC.ligaD.liga
Přihlášení
Pulikováno: 25.09.2013
| Autor: Koubek Dan

Sanasport - partner AFL

Filosofie Sanasportu se odráží už v jeho názvu – „sana“ znamená latinsky zdraví. A právě zdravý sport pro všechny je náš cíl, proto nejen nabízíme pestrou paletu kvalitního sportovního oblečení, obuvi a vybavení, ale klademe důraz také na kvalifikované poradenství. Každého klienta vždy vyslechneme a pomůžeme mu vybrat takové vybavení, které se k jeho sportovní aktivitě i tělesným dispozicím hodí nejlépe.

Náš sortiment zahrnuje kvalitní sportovní oblečení od funkčního prádla a ponožek po bundy a specializované oblečení na florbal, běh, volejbal a další sporty. Dále nabízíme sportovní náčiní jako například florbalky a rakety a další vybavení od ortéz a ponožek po florbalové vybavení pro brankáře. Specializujeme se také na špičkové boty renomovaných značek, a tak u nás najdete vhodnou obuv na jednotlivé halové sporty, na všechny typy běhu i trekking.

Při nákupu bot vám nejen poradíme, ale také vám zdarma provedeme diagnostiku došlapu a pohybového aparátu na 3D scanneru, díky kterému budeme moci vybrat správnou obuv vašemu způsobu pohybu na míru.

Přidejte se mezi naše spokojené zákazníky i vy!

Řekněte si o slevu 30%

 

Tento článek si četlo již: 960 čtenářů
Copyright © 2009 - 2024 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek | Nastavení cookies