Kapitán/vedoucí týmu: | Martin Filo (732612621, filin@email.cz) |
www: | www.facebook.com/slonokobra?fref=ts |
Tým hraje ligu: | D.liga |
Počet odehraných zápasu: | 16 |
Celkový počet hráčů: | 14 |
Průměrný věk hráčů: | 30.21 |
Celkový počet vstřelených branek: | 168 |
Celkový počet obdržených branek: | 70 |
1.turnaj | 2.turnaj | 3.turnaj | 4.turnaj | 5.turnaj | 6.turnaj | 7.turnaj | 8.turnaj | 9.turnaj | 10.turnaj | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 bodů | 6 bodů | 6 bodů | 5 bodů | 9 bodů | 9 bodů | 0 bodů | 0 bodů | 0 bodů | 0 bodů | 41 bodů |
P. | Jméno | Gól | Asist. | Body | Body/zápas | Vyl. | Čk 1/2/3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš Hudeček (17) Hostujicí hráč | 51 | 39 | 90 | 6.43 | 0 | 0/0/0 |
2 | Lukáš Novák (11) Hostujicí hráč | 36 | 42 | 78 | 5.57 | 1 | 0/0/0 |
3 | Adam Hudeček (34) Kmenový hřáč | 30 | 20 | 50 | 3.85 | 1 | 0/0/0 |
4 | Pavel Zima (12) Kmenový hřáč | 29 | 19 | 48 | 4.8 | 3 | 0/0/0 |
5 | Martin Švarc (44) Kmenový hřáč | 11 | 11 | 22 | 1.38 | 0 | 0/0/0 |
6 | Jan Kaláb (20) Kmenový hřáč | 3 | 7 | 10 | 3.33 | 0 | 0/0/0 |
7 | Jan Žaloudek (16) Kmenový hřáč | 3 | 5 | 8 | 2.67 | 0 | 0/0/0 |
8 | Martin Filo (9) Kmenový hřáč | 2 | 4 | 6 | 0.38 | 1 | 0/0/0 |
9 | Jiri Zamecnik (21) Kmenový hřáč | 2 | 3 | 5 | 1.67 | 0 | 0/0/0 |
10 | Petr Cabejšek (35) Kmenový hřáč | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0/0/0 |
11 | David Šmerda (72) Hostujicí hráč | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0/0 |
12 | Michal Belák (55) Kmenový hřáč | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0/0 |
13 | Michal Reczek (6) Kmenový hřáč | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0/0 |
14 | Ondřej Brýdl (84) Kmenový hřáč | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0/0 |
14 | - | 169 | 150 | 319 | - | 7 | 0/0/0 |
Základní část | |||
---|---|---|---|
23.09.2023 - Sobota - 16:15 | Slonokobra vs AC Pohození Pánové | 3 : 6 | |
23.09.2023 - Sobota - 18:30 | FBK VIKING vs Slonokobra | 5 : 7 | |
23.09.2023 - Sobota - 20:45 | Slonokobra vs Hrajeme pro radost a žízeň Florbal team Brno | 12 : 5 | |
14.10.2023 - Sobota - 14:45 | TJ Sokol Česká vs Slonokobra | 4 : 19 | |
14.10.2023 - Sobota - 16:15 | Avengers Prostějov vs Slonokobra | 6 : 10 | |
14.10.2023 - Sobota - 17:45 | Slonokobra vs TJ Sokol Tvarožná | 4 : 7 | |
11.11.2023 - Sobota - 10:15 | Slonokobra vs 1. FBC Sokol Husovice | 12 : 3 | |
11.11.2023 - Sobota - 08:00 | Jäger Sokol Padochov vs Slonokobra | 4 : 11 | |
09.12.2023 - Sobota - 13:15 | Florbal Holešov vs Slonokobra | 1 : 13 | |
09.12.2023 - Sobota - 14:45 | Slonokobra vs Mickey´s Team | 6 : 5 (P) | |
20.01.2024 - Sobota - 14:00 | TJ Sokol Velatice vs Slonokobra | 6 : 10 | |
20.01.2024 - Sobota - 16:15 | A.M.C. vs Slonokobra | 2 : 14 | |
20.01.2024 - Sobota - 17:45 | Slonokobra vs Hyeny Říčany | 12 : 2 | |
17.02.2024 - Sobota - 16:15 | Slonokobra vs AC Pohození Pánové | 7 : 6 | |
17.02.2024 - Sobota - 18:30 | FBK VIKING vs Slonokobra | 5 : 13 | |
17.02.2024 - Sobota - 20:45 | Slonokobra vs Hrajeme pro radost a žízeň Florbal team Brno | 15 : 3 | |
23.03.2024 - Sobota - 14:45 | TJ Sokol Česká vs Slonokobra | Neodehráno | |
23.03.2024 - Sobota - 16:15 | Avengers Prostějov vs Slonokobra | Neodehráno | |
23.03.2024 - Sobota - 17:45 | Slonokobra vs TJ Sokol Tvarožná | Neodehráno | |
27.04.2024 - Sobota - 08:00 | Jäger Sokol Padochov vs Slonokobra | Neodehráno | |
27.04.2024 - Sobota - 10:15 | Slonokobra vs 1. FBC Sokol Husovice | Neodehráno | |
01.05.2024 - Středa - 13:15 | Florbal Holešov vs Slonokobra | Neodehráno | |
01.05.2024 - Středa - 14:45 | Slonokobra vs Mickey´s Team | Neodehráno | |
08.05.2024 - Středa - 14:00 | TJ Sokol Velatice vs Slonokobra | Neodehráno | |
08.05.2024 - Středa - 16:15 | A.M.C. vs Slonokobra | Neodehráno | |
08.05.2024 - Středa - 17:45 | Slonokobra vs Hyeny Říčany | Neodehráno |
Žádné zápasy O první místo tento tým nehrál
Žádné zápasy O třetí místo tento tým nehrál
Žádné zápasy O páté místo tento tým nehrál
Žádné zápasy Skupina A tento tým nehrál
Žádné zápasy Skupina B tento tým nehrál
Žádné zápasy Skupina C tento tým nehrál
Žádné zápasy Skupina D tento tým nehrál