Kapitán/vedoucí týmu: | Jakub Kutil (723030632, kuba.kutil@seznam.cz) |
www: | |
Tým hraje ligu: | A.liga |
Počet odehraných zápasu: | 18 |
Celkový počet hráčů: | 20 |
Průměrný věk hráčů: | 31.05 |
Celkový počet vstřelených branek: | 88 |
Celkový počet obdržených branek: | 130 |
1.turnaj | 2.turnaj | 3.turnaj | 4.turnaj | 5.turnaj | 6.turnaj | 7.turnaj | 8.turnaj | 9.turnaj | 10.turnaj | Suma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 bodů | 3 bodů | 6 bodů | 0 bodů | 0 bodů | 3 bodů | 3 bodů | 0 bodů | 0 bodů | 0 bodů | 15 bodů |
P. | Jméno | Gól | Asist. | Body | Body/zápas | Vyl. | Čk 1/2/3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal Repko (94) Hostujicí hráč | 18 | 13 | 31 | 2.38 | 0 | 0/0/0 |
2 | Jitka Drápalová (15) Kmenový hřáč | 10 | 7 | 17 | 1.06 | 0 | 0/0/0 |
3 | Aleš Mysliveček (11) Kmenový hřáč | 7 | 9 | 16 | 1.45 | 0 | 0/0/0 |
4 | Filip Gáll (17) Hostujicí hráč | 8 | 7 | 15 | 3 | 0 | 0/0/0 |
5 | Pavel Hloušek (44) Kmenový hřáč | 7 | 8 | 15 | 3 | 0 | 0/0/0 |
6 | Filip Daněk (16) Kmenový hřáč | 7 | 6 | 13 | 0.87 | 0 | 0/0/0 |
7 | Jakub Kutil (13) Kmenový hřáč | 5 | 6 | 11 | 0.69 | 0 | 0/0/0 |
8 | Simona Kabeláková (34) Kmenový hřáč | 9 | 1 | 10 | 1 | 0 | 0/0/0 |
9 | Miroslav Horák (7) Kmenový hřáč | 4 | 3 | 7 | 0.88 | 0 | 0/0/0 |
10 | Petra Drápalová (29) Kmenový hřáč | 3 | 3 | 6 | 0.75 | 0 | 0/0/0 |
11 | Vítězslav Lacina (48) Kmenový hřáč | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 0/0/0 |
12 | Ivana Starečková (4) Kmenový hřáč | 2 | 4 | 6 | 0.46 | 0 | 0/0/0 |
13 | Andrea Dernerová (88) Kmenový hřáč | 2 | 4 | 6 | 0.86 | 0 | 0/0/0 |
14 | Ondřej Novák (41) Hostujicí hráč | 1 | 3 | 4 | 1.33 | 0 | 0/0/0 |
15 | Petr Hort (10) Kmenový hřáč | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0/0/0 |
16 | Michaela Sabolová (11) Kmenový hřáč | 0 | 1 | 1 | 0.5 | 0 | 0/0/0 |
17 | Alena Večeřová (2) Hostujicí hráč | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0/0 |
18 | Tereza Harčárová (1) Kmenový hřáč | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0/0 |
19 | Markéta Sedláčková (20) Hostujicí hráč | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0/0 |
19 | - | 88 | 78 | 166 | - | 0 | 0/0/0 |
Základní část | |||
---|---|---|---|
02.09.2023 - Sobota - 10:15 | FBC Sádla Jihlava vs Extraloosers | 6 : 5 | |
02.09.2023 - Sobota - 08:00 | Extraloosers vs Fbc Staré Bělidlo | 4 : 6 | |
28.09.2023 - Čtvrtek - 11:45 | Flamingos Brno vs Extraloosers | 14 : 1 | |
28.09.2023 - Čtvrtek - 13:15 | Extraloosers vs FBK Predators Kunštát | 4 : 7 | |
28.09.2023 - Čtvrtek - 15:30 | Extraloosers vs Fbc Panthers | 5 : 2 | |
21.10.2023 - Sobota - 13:15 | FBK Divočáci Rousínov vs Extraloosers | 3 : 11 | |
21.10.2023 - Sobota - 14:45 | Extraloosers vs TJ Spartak Velká Bíteš | 5 : 3 | |
21.10.2023 - Sobota - 16:15 | FBC Atlas vs Extraloosers | 6 : 5 | |
17.11.2023 - Pátek - 09:30 | Sexy bonbonky vs Extraloosers | 9 : 3 | |
17.11.2023 - Pátek - 11:45 | Extraloosers vs Outsiders | 6 : 10 | |
17.11.2023 - Pátek - 13:15 | Extraloosers vs FBK Mustang Brno | 3 : 12 | |
16.12.2023 - Sobota - 14:45 | Black Snipers vs Extraloosers | 10 : 5 | |
16.12.2023 - Sobota - 17:00 | FBK Berani Brno vs Extraloosers | 14 : 4 | |
27.01.2024 - Sobota - 10:15 | FBC Sádla Jihlava vs Extraloosers | 6 : 3 | |
27.01.2024 - Sobota - 08:00 | Extraloosers vs Fbc Staré Bělidlo | 5 : 4 | |
02.03.2024 - Sobota - 11:45 | Flamingos Brno vs Extraloosers | 8 : 1 | |
02.03.2024 - Sobota - 13:15 | Extraloosers vs FBK Predators Kunštát | 2 : 9 | |
02.03.2024 - Sobota - 15:30 | Extraloosers vs Fbc Panthers | 16 : 1 | |
06.04.2024 - Sobota - 13:15 | FBK Divočáci Rousínov vs Extraloosers | Neodehráno | |
06.04.2024 - Sobota - 14:45 | Extraloosers vs TJ Spartak Velká Bíteš | Neodehráno | |
06.04.2024 - Sobota - 17:00 | FBC Atlas vs Extraloosers | Neodehráno | |
20.04.2024 - Sobota - 09:30 | Sexy bonbonky vs Extraloosers | Neodehráno | |
20.04.2024 - Sobota - 11:45 | Extraloosers vs Outsiders | Neodehráno | |
20.04.2024 - Sobota - 13:15 | Extraloosers vs FBK Mustang Brno | Neodehráno | |
04.05.2024 - Sobota - 14:45 | Black Snipers vs Extraloosers | Neodehráno | |
04.05.2024 - Sobota - 17:00 | FBK Berani Brno vs Extraloosers | Neodehráno |
Žádné zápasy O první místo tento tým nehrál
Žádné zápasy O třetí místo tento tým nehrál
Žádné zápasy O páté místo tento tým nehrál
Žádné zápasy Skupina A tento tým nehrál
Žádné zápasy Skupina B tento tým nehrál
Žádné zápasy Skupina C tento tým nehrál
Žádné zápasy Skupina D tento tým nehrál