Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

Registrované týmy do nové AFL 2019/2020

Celkový počet registrovaných týmu je: 47

Tým Vedoucí Web Město VS

AFL Classic (4+1)

1 Outsiders Ondřej Výborný Brno2019028
2 TJ Spartak Velká Bíteš, z.s. Ladislav Podlaha Brno20190170
3 Hattrick Brno Lukáš Koutnik Brno20190171
4 FBK Divočáci Rousínov Dominik Růžička Brno20190150
5 Royal Gigolos fbc Pavel Hofbrucker Brno2019058
6 FBC Sádla Jihlava Jan Havlíček Brno20190172
7 RedBlack Jiri Zamecnik florbal.com teamBrno2019041
8 Fbc Staré Bělidlo Jan Smetana Brno20190199
9 Extraloosers Jakub Kutil Brno20190128
10 Ham&Axe Jan Kapoun www.pornhub.comBrno20190197
11 FBC Huston Libor Böhm Brno20190181
12 Jäger Team Ivančice 2017 Martin Čermák Brno20190180
13 Slonokobra Zdeněk Zvědělík www.facebook.com/slonokobra?fref=tsBrno20190118
14 Děda Gulliver Pavel Sláma www.gulls.czBrno20190198
15 FBK Mustang Brno Radek Zischka Brno20190201
16 Fbc Sokol Padochov Lukáš Adam fbcpadochov.webnode.czBrno20190147
17 Fbc Falcons Židenice Tomáš Bělka Brno20190149
18 Gladiators Ondřej Novák Brno20190183
19 FBK Predators Kunštát Pavel Pernica fbkpredators.webnode.cz/Brno2019017
20 FBK Sokol Jedovnice Vít Šebela Brno20190208
21 Vášprostor floorball team Igor Škapa www.vpteam.czBrno2019012
22 Fbc Lev Blažovice Libor Paulík Brno20190123
23 United Bakeries Florbal Team Peter Držík Brno20190200
24 Fbc Salesko Vítězslav Fianta Brno2019043
25 Hattrick Brno U21 Dan DFP Brno20190206
26 RON Software Pavel Bezrouk www.ron.czBrno20190113
27 Sokol Syrovice Pavel Hübner Brno2019054
28 Rozdáváme Radost Pavla Buráňová Brno20190120
29 TJ Sokol Česká Roman Kocourek Brno2019096
30 Orel Ochoz Jan Vaculík Brno2019070
31 Téměř poloprofesionálové (TPP) Tomáš Linhart Brno2019069
32 Shooters Beta Ondřej Porwisz www.facebook.com/ShootersBeta/Brno20190209
33 Mickey´s Team Martin Holeček www.mickeyteam.blog.czBrno2019024
34 FbC Dohoda Brno Ladislav Hamerský fbcdohoda.webnode.czBrno2019048
35 Flamingos Brno Pavel Roháček www.flamingos.banda.czBrno2019020
36 F.K. TROOPERS Moravany Stanislav Langášek www.fktroopers.cz/Brno20190138
37 Black Snipers Ladislav Tměj Brno20190110
38 FbK Patrioti Rosice Marek Fukan Brno20190184
39 Sexy bonbonky Tomáš Vlach Brno20190185
40 Zbojníci komín Petr Pichler Brno2019026
41 Amici Brno Jan Oliva www.amici.czBrno20190132
42 SČF Jakub Pouchlý Brno20190210
43 Jung Boys Schimitz Ivo Kostelecký Brno20190207
44 Košér Tomáš Knotek Brno2019029
45 FBC Luckers Michal Košíček www.fbc-luckers.euSpolečné20190100
46 Pretorians Ždánice Tomáš Plachý www.florbal-zdanice.cz/Brno20190186
47 Skurut Hai Denis Ligas www.skuruthai.cz/Brno20190195

Celkový počet registrovaných týmu je: 47

Copyright © 2009 - 2019 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS