Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

Registrované týmy do nové AFL 2019/2020

Celkový počet registrovaných týmu je: 51

Tým Vedoucí Web Město VS

AFL Classic (4+1)

1 FBC Atlas Floorballpoint Pavel Dohnal Brno20190153
2 SHM Klub Újezd u Brna Bohdan Hladký shmujezd-florbal.webnode.cz/Brno20190126
3 FBK Traktoři Reunited David Fojt Brno20190211
4 Ho Či Minovo Komando Radek Příkrý Brno20190115
5 1.FBC Sokol Husovice Pavel Heral Brno20190212
6 Hattrick Brno Lukáš Koutnik Brno20190171
7 FBK Divočáci Rousínov Dominik Růžička Brno20190150
8 Royal Gigolos fbc Pavel Hofbrucker Brno2019058
9 Outsiders Ondřej Výborný Brno2019028
10 Fbc Staré Bělidlo Jan Smetana Brno20190199
11 Extraloosers Jakub Kutil Brno20190128
12 Ham&Axe Jan Kapoun www.hifibrno.czBrno20190197
13 FBC Huston Libor Böhm Brno20190181
14 Jäger Team Ivančice 2017 Martin Čermák Brno20190180
15 Slonokobra Zdeněk Zvědělík www.facebook.com/slonokobra?fref=tsBrno20190118
16 Děda Gulliver Zbyněk Doležel www.gulls.czBrno20190198
17 FBK Mustang Brno Radek Zischka Brno20190201
18 Fbc Sokol Padochov Lukáš Adam fbcpadochov.webnode.czBrno20190147
19 Fbc Falcons Židenice Tomáš Bělka Brno20190149
20 Gladiators Ondřej Novák Brno20190183
21 FBK Predators Kunštát Pavel Pernica fbkpredators.webnode.cz/Brno2019017
22 TJ Spartak Velká Bíteš, z.s. Ladislav Podlaha Brno20190170
23 FBK Sokol Jedovnice Vít Šebela www.fbkjed.webnode.czBrno20190208
24 Fbc Lev Blažovice Libor Paulík Brno20190123
25 Vášprostor floorball team Igor Škapa www.vpteam.czBrno2019012
26 Fbc Salesko Vítězslav Fianta Brno2019043
27 United Bakeries Florbal Team Peter Držík Brno20190200
28 RON Software Pavel Bezrouk www.ron.czBrno20190113
29 Sokol Syrovice Pavel Hübner Brno2019054
30 Rozdáváme Radost Pavla Buráňová Brno20190120
31 TJ Sokol Česká Roman Kocourek Brno2019096
32 Orel Ochoz Jan Vaculík Brno2019070
33 Téměř poloprofesionálové (TPP) Tomáš Linhart Brno2019069
34 Shooters Beta Ondřej Porwisz www.facebook.com/ShootersBeta/Brno20190209
35 Mickey´s Team Martin Holeček www.mickeyteam.blog.czBrno2019024
36 FbC Dohoda Brno Ladislav Hamerský fbcdohoda.webnode.czBrno2019048
37 Flamingos Brno Pavel Roháček www.flamingos.banda.czBrno2019020
38 F.K. TROOPERS Moravany Stanislav Langášek www.fktroopers.cz/Brno20190138
39 Black Snipers Ladislav Tměj Brno20190110
40 FbK Patrioti Rosice Marek Fukan Brno20190184
41 Sexy bonbonky Tomáš Vlach Brno20190185
42 Zbojníci komín Petr Pichler Brno2019026
43 Amici Brno Jan Oliva www.amici.czBrno20190132
44 SČF Jakub Pouchlý Brno20190210
45 Jung Boys Schimitz Ivo Kostelecký Brno20190207
46 Košér Tomáš Knotek Brno2019029
47 FBC Luckers Michal Košíček www.fbc-luckers.euSpolečné20190100
48 Pretorians Ždánice Tomáš Plachý www.florbal-zdanice.cz/Brno20190186
49 Skurut Hai Denis Ligas www.skuruthai.cz/Brno20190195
50 FBC Sádla Jihlava Jan Havlíček Brno20190172
51 RedBlack Lukáš Novák florbal.com teamBrno2019041

Celkový počet registrovaných týmu je: 51

Copyright © 2009 - 2019 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS