Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

Registrované týmy do nové AFL 2019/2020

Celkový počet registrovaných týmu je: 52

Tým Vedoucí Web Město VS

AFL Classic (4+1)

1 Rozdáváme Radost Pavla Buráňová Brno20190120
2 TJ Sokol Česká Roman Kocourek Brno2019096
3 Orel Ochoz Jan Vaculík Brno2019070
4 Téměř poloprofesionálové (TPP) Tomáš Linhart Brno2019069
5 Shooters Beta Ondřej Porwisz www.facebook.com/ShootersBeta/Brno20190209
6 Mickey´s Team Martin Holeček www.mickeyteam.blog.czBrno2019024
7 FbC Dohoda Brno Ladislav Hamerský fbcdohoda.webnode.czBrno2019048
8 Flamingos Brno Pavel Roháček www.flamingos.banda.czBrno2019020
9 F.K. TROOPERS Moravany Stanislav Langášek www.troopers.cz/Brno20190138
10 Black Snipers Ladislav Tměj Brno20190110
11 FbK Patrioti Rosice Marek Fukan Brno20190184
12 Sexy bonbonky Tomáš Vlach Brno20190185
13 Zbojníci komín Petr Pichler Brno2019026
14 Amici Brno Jan Oliva www.amici.czBrno20190132
15 SČF Jakub Pouchlý Brno20190210
16 Jung Boys Schimitz Ivo Kostelecký Brno20190207
17 Košér Tomáš Knotek Brno2019029
18 FBC Luckers Michal Košíček www.fbc-luckers.euSpolečné20190100
19 Pretorians Ždánice Tomáš Plachý www.florbal-zdanice.cz/Brno20190186
20 Skurut Hai Adam Trllo www.skuruthai.cz/Brno20190195
21 FBC Sádla Jihlava Jan Havlíček Brno20190172
22 RedBlack Lukáš Novák florbal.com teamBrno2019041
23 Fbc Staré Bělidlo Jan Smetana Brno20190199
24 Extraloosers Jakub Kutil Brno20190128
25 Ham&Axe Jan Kapoun www.hifibrno.czBrno20190197
26 FBC Huston Libor Böhm Brno20190181
27 Jäger Team Ivančice 2017 Martin Čermák Brno20190180
28 Slonokobra Zdeněk Zvědělík www.facebook.com/slonokobra?fref=tsBrno20190118
29 Děda Gulliver Zbyněk Doležel www.gulls.czBrno20190198
30 FBK Mustang Brno Radek Zischka Brno20190201
31 Fbc Sokol Padochov Lukáš Adam fbcpadochov.webnode.czBrno20190147
32 Fbc Falcons Židenice Tomáš Bělka Brno20190149
33 Gladiators Ondřej Novák Brno20190183
34 FBK Predators Kunštát Pavel Pernica fbkpredators.webnode.cz/Brno2019017
35 TJ Spartak Velká Bíteš, z.s. Ladislav Podlaha Brno20190170
36 FBK Sokol Jedovnice Vít Šebela www.fbkjed.webnode.czBrno20190208
37 Fbc Lev Blažovice Libor Paulík Brno20190123
38 Vášprostor floorball team Igor Škapa www.vpteam.czBrno2019012
39 Fbc Salesko Vítězslav Fianta Brno2019043
40 United Bakeries Florbal Team Peter Držík Brno20190200
41 RON Software Pavel Bezrouk www.ron.czBrno20190113
42 Sokol Syrovice Pavel Hübner Brno2019054
43 Hattrick Brno Lukáš Koutnik Brno20190171
44 FBK Divočáci Rousínov Dominik Růžička Brno20190150
45 Royal Gigolos fbc Pavel Hofbrucker Brno2019058
46 Outsiders Ondřej Výborný Brno2019028
47 FBC Atlas Floorballpoint Pavel Dohnal Brno20190153
48 SHM Klub Újezd u Brna Bohdan Hladký shmujezd-florbal.webnode.cz/Brno20190126
49 FBK Traktoři Reunited David Fojt Brno20190211
50 Ho Či Minovo Komando Radek Příkrý Brno20190115
51 1.FBC Sokol Husovice Pavel Heral Brno20190212
52 asd SDF dfg Brno20190213

Celkový počet registrovaných týmu je: 52

Copyright © 2009 - 2020 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS