Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

Registrované týmy do nové AFL 2019/2020

Celkový počet registrovaných týmu je: 51

Tým Vedoucí Web Město VS

AFL Classic (4+1)

1 Hattrick Brno Lukáš Koutnik Brno20190171
2 FBK Divočáci Rousínov Dominik Růžička Brno20190150
3 Royal Gigolos fbc Pavel Hofbrucker Brno2019058
4 Outsiders Ondřej Výborný Brno2019028
5 FBC Atlas Floorballpoint Pavel Dohnal Brno20190153
6 SHM Klub Újezd u Brna Bohdan Hladký shmujezd-florbal.webnode.cz/Brno20190126
7 FBK Traktoři Reunited David Fojt Brno20190211
8 Ho Či Minovo Komando Radek Příkrý Brno20190115
9 1.FBC Sokol Husovice Pavel Heral Brno20190212
10 TJ Sokol Česká Roman Kocourek Brno2019096
11 Orel Ochoz Jan Vaculík Brno2019070
12 Téměř poloprofesionálové (TPP) Tomáš Linhart Brno2019069
13 Shooters Beta Ondřej Porwisz www.facebook.com/ShootersBeta/Brno20190209
14 Mickey´s Team Martin Holeček www.mickeyteam.blog.czBrno2019024
15 FbC Dohoda Brno Ladislav Hamerský fbcdohoda.webnode.czBrno2019048
16 Flamingos Brno Pavel Roháček www.flamingos.banda.czBrno2019020
17 F.K. TROOPERS Moravany Stanislav Langášek www.troopers.cz/Brno20190138
18 Black Snipers Ladislav Tměj Brno20190110
19 FbK Patrioti Rosice Marek Fukan Brno20190184
20 Sexy bonbonky Tomáš Vlach Brno20190185
21 Zbojníci komín Petr Pichler Brno2019026
22 Amici Brno Jan Oliva www.amici.czBrno20190132
23 SČF Jakub Pouchlý Brno20190210
24 Jung Boys Schimitz Ivo Kostelecký Brno20190207
25 Košér Tomáš Knotek Brno2019029
26 FBC Luckers Michal Košíček www.fbc-luckers.euSpolečné20190100
27 Pretorians Ždánice Tomáš Plachý www.florbal-zdanice.cz/Brno20190186
28 Skurut Hai Adam Trllo www.skuruthai.cz/Brno20190195
29 FBC Sádla Jihlava Jan Havlíček Brno20190172
30 RedBlack Lukáš Novák florbal.com teamBrno2019041
31 Fbc Staré Bělidlo Jan Smetana Brno20190199
32 Extraloosers Jakub Kutil Brno20190128
33 Ham&Axe Jan Kapoun www.hifibrno.czBrno20190197
34 FBC Huston Libor Böhm Brno20190181
35 Jäger Team Ivančice 2017 Martin Čermák Brno20190180
36 Slonokobra Zdeněk Zvědělík www.facebook.com/slonokobra?fref=tsBrno20190118
37 Děda Gulliver Zbyněk Doležel www.gulls.czBrno20190198
38 FBK Mustang Brno Radek Zischka Brno20190201
39 Fbc Sokol Padochov Lukáš Adam fbcpadochov.webnode.czBrno20190147
40 Fbc Falcons Židenice Tomáš Bělka Brno20190149
41 Gladiators Ondřej Novák Brno20190183
42 FBK Predators Kunštát Pavel Pernica fbkpredators.webnode.cz/Brno2019017
43 TJ Spartak Velká Bíteš, z.s. Ladislav Podlaha Brno20190170
44 FBK Sokol Jedovnice Vít Šebela www.fbkjed.webnode.czBrno20190208
45 Fbc Lev Blažovice Libor Paulík Brno20190123
46 Vášprostor floorball team Igor Škapa www.vpteam.czBrno2019012
47 Fbc Salesko Vítězslav Fianta Brno2019043
48 United Bakeries Florbal Team Peter Držík Brno20190200
49 RON Software Pavel Bezrouk www.ron.czBrno20190113
50 Sokol Syrovice Pavel Hübner Brno2019054
51 Rozdáváme Radost Pavla Buráňová Brno20190120

Celkový počet registrovaných týmu je: 51

Copyright © 2009 - 2019 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS