Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
PřihlásitRegistrovat

Registrované týmy do nové AFL 2019/2020

Celkový počet registrovaných týmu je: 52

Tým Vedoucí Web Město VS

AFL Classic (4+1)

1 FBK Traktoři Reunited David Fojt Brno20190211
2 FBC Sádla Jihlava Jan Havlíček Brno20190172
3 RedBlack Lukáš Novák florbal.com teamBrno2019041
4 Ho Či Minovo Komando Radek Příkrý Brno20190115
5 Fbc Staré Bělidlo Jan Smetana Brno20190199
6 Extraloosers Jakub Kutil Brno20190128
7 1.FBC Sokol Husovice Pavel Heral Brno20190212
8 Ham&Axe Jan Kapoun www.hifibrno.czBrno20190197
9 FBC Huston Libor Böhm Brno20190181
10 asd SDF dfg Brno20190213
11 Jäger Team Ivančice 2017 Martin Čermák Brno20190180
12 Slonokobra Zdeněk Zvědělík www.facebook.com/slonokobra?fref=tsBrno20190118
13 Děda Gulliver Zbyněk Doležel www.gulls.czBrno20190198
14 FBK Mustang Brno Radek Zischka Brno20190201
15 Fbc Sokol Padochov Lukáš Adam fbcpadochov.webnode.czBrno20190147
16 Fbc Falcons Židenice Tomáš Bělka Brno20190149
17 Gladiators Ondřej Novák Brno20190183
18 FBK Predators Kunštát Pavel Pernica fbkpredators.webnode.cz/Brno2019017
19 TJ Spartak Velká Bíteš, z.s. Ladislav Podlaha Brno20190170
20 FBK Sokol Jedovnice Vít Šebela www.fbkjed.webnode.czBrno20190208
21 Fbc Lev Blažovice Libor Paulík Brno20190123
22 Vášprostor floorball team Igor Škapa www.vpteam.czBrno2019012
23 Fbc Salesko Vítězslav Fianta Brno2019043
24 United Bakeries Florbal Team Peter Držík Brno20190200
25 RON Software Pavel Bezrouk www.ron.czBrno20190113
26 Sokol Syrovice Pavel Hübner Brno2019054
27 Rozdáváme Radost Pavla Buráňová Brno20190120
28 TJ Sokol Česká Roman Kocourek Brno2019096
29 Orel Ochoz Jan Vaculík Brno2019070
30 Téměř poloprofesionálové (TPP) Tomáš Linhart Brno2019069
31 Shooters Beta Ondřej Porwisz www.facebook.com/ShootersBeta/Brno20190209
32 Mickey´s Team Martin Holeček www.mickeyteam.blog.czBrno2019024
33 FbC Dohoda Brno Ladislav Hamerský fbcdohoda.webnode.czBrno2019048
34 Flamingos Brno Pavel Roháček www.flamingos.banda.czBrno2019020
35 Hattrick Brno Lukáš Koutnik Brno20190171
36 F.K. TROOPERS Moravany Stanislav Langášek www.troopers.cz/Brno20190138
37 Black Snipers Ladislav Tměj Brno20190110
38 FBK Divočáci Rousínov Dominik Růžička Brno20190150
39 FbK Patrioti Rosice Marek Fukan Brno20190184
40 Sexy bonbonky Tomáš Vlach Brno20190185
41 Royal Gigolos fbc Pavel Hofbrucker Brno2019058
42 Zbojníci komín Petr Pichler Brno2019026
43 Amici Brno Jan Oliva www.amici.czBrno20190132
44 Outsiders Ondřej Výborný Brno2019028
45 SČF Jakub Pouchlý Brno20190210
46 Jung Boys Schimitz Ivo Kostelecký Brno20190207
47 FBC Atlas Floorballpoint Pavel Dohnal Brno20190153
48 Košér Tomáš Knotek Brno2019029
49 FBC Luckers Michal Košíček www.fbc-luckers.euSpolečné20190100
50 SHM Klub Újezd u Brna Bohdan Hladký shmujezd-florbal.webnode.cz/Brno20190126
51 Pretorians Ždánice Tomáš Plachý www.florbal-zdanice.cz/Brno20190186
52 Skurut Hai Adam Trllo www.skuruthai.cz/Brno20190195

Celkový počet registrovaných týmu je: 52

Copyright © 2009 - 2019 Váš prostor, s.r.o | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS