Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Pracuji

X
1.liga2.liga A2.liga B3+3Hobby
Přihlášení

Registrované týmy do nové AFL 2022/2023

Celkový počet registrovaných týmu je: 56

Tým Vedoucí Web VS

AFL Classic (4+1)

1 Extraloosers Jakub Kutil - 20220128
2 Slonokobra Martin Filo www→20220118
3 Alpa boys Libor Gřes - 20220229
4 Outsiders Ondřej Výborný - 2022028
5 FBK Sokol Jedovnice Filip Němec www→20220208
6 FBK Predators Kunštát Pavel Pernica www→2022017
7 Hyeny Říčany Michal Dvořák www→20220215
8 Black Snipers Ladislav Tměj - 20220110
9 Ham&Axe Jan Kapoun www→20220197
10 FBK Divočáci Rousínov Dominik Růžička - 20220150
11 TJ Sokol Česká Roman Kocourek - 2022096
12 Fbc Falcons Židenice Tomáš Bělka - 20220149
13 Mix JMK Michal Sedláček - 20220227
14 Flamingos Brno Pavel Roháček www→2022020
15 A.M.C. Lukáš Zelenka - 20220230
16 Jäger Sokol Padochov Lukáš Adam www→20220147
17 FBK Mustang Brno Radek Zischka - 20220201
18 Třebíčští čumáčci Miroslav Švéda - 20220231
19 FBK Traktoři Reunited David Fojt - 20220211
20 Gladiators Vojtěch Bednář - 20220183
21 TJ Sokol Tvarožná David Šír www→20220224
22 Fbc Staré Bělidlo Jan Smetana www→20220199
23 FBK Panthers Městečko Trnávka Michal Ambroz - 20220232
24 Vášprostor floorbal team Igor Škapa www→2022012
25 Rozdáváme Radost Pavla Buráňová - 20220120
26 TJ Spartak Velká Bíteš Jiří Vrábel - 20220225
27 Orel Ochoz Jan Vaculík - 2022070
28 FBC Armadillo Brno Jiří Nováček www→20220216
29 Fbc Panthers Libor Böhm - 20220181
30 Senátoři Adam Holubář www→20220218
31 Děda Gulliver Zbyněk Doležel www→20220198
32 Fbc Lev Blažovice Libor Paulík - 20220123
33 Amici Brno Jan Oliva www→20220132
34 FBC Avalanche Cvrčovice Jakub Vala - 20220222
35 Mickey´s Team Jakub Filip - 2022024
36 FBC Luckers Michal Košíček www→20220100
37 Avengers Prostějov Jan Karásek - 20220187
38 RedBlack Lukáš Novák www→2022041
39 FLOORBALL DEATH David Michalík - 20220219
40 Hattrick Brno Lukáš Koutnik - 20220171
41 Jung Boys Schimitz Ivo Kostelecký - 20220207
42 Florbal Lomnice Jan Soukup - 20220111
43 SHM Klub Újezd u Brna Bohdan Hladký www→20220126
44 Salesko Vítězslav Fianta - 2022043
45 FbK Patrioti Rosice Marek Fukan - 20220184
46 IBK Lightning Ball Aleš Kobzák - 20220223
47 Hyeny Říčany Michal Dvořák www→20220228
48 Tvoje máma Adam Trllo www→20220195
49 Sexy bonbonky Tomáš Vlach - 20220185
50 Téměř poloprofesionálové (TPP) Tomáš Linhart - 2022069
51 FBC Sádla Jihlava Jan Havlíček - 20220172
52 FBC Atlasani Pavel Dohnal - 20220226
53 Pretorians Ždánice Tomáš Plachý www→20220186

AFL 3+1

1 Skurut Hai Michal Repko - 20220234
2 Vopičáci AuaU Michal Pražák - 20220235
3 RedBlack C Lukáš Novák - 20220236
4Volné místo
5Volné místo
6Volné místo
7Volné místo
8Volné místo
9Volné místo
10Volné místo
11Volné místo
12Volné místo
13Volné místo
14Volné místo
15Volné místo
16Volné místo
17Volné místo
18Volné místo
19Volné místo
20Volné místo
21Volné místo
22Volné místo
23Volné místo
24Volné místo
25Volné místo
26Volné místo
27Volné místo
28Volné místo
29Volné místo
30Volné místo
31Volné místo
32Volné místo
33Volné místo
34Volné místo
35Volné místo
36Volné místo
37Volné místo
38Volné místo
39Volné místo
40Volné místo
41Volné místo
42Volné místo
43Volné místo
44Volné místo
45Volné místo
46Volné místo
47Volné místo
48Volné místo
49Volné místo
50Volné místo
51Volné místo
52Volné místo
53Volné místo
54Volné místo
55Volné místo
56Volné místo

Celkový počet registrovaných týmu je: 56

Copyright © 2009 - 2023 AFL.cz
Vytvořil Váš prostor, s.r.o | Webdesign připravil Pavel Kocourek